Yeni Porsche 911 Speedster, Nurburgring’in etrafında sıcak ayakla konuştu

By | Aralık 8, 2018

  Yeni Porsche 911 Speedster casus oldu
  En yeni fotoğraflarımızı ve bilgimizi görün
  Temmuz 2018’de başlatılacak olması nedeniyle

Porsche’nin niş doldurma ustası olması sürpriz değil; bugün resmi web sitesine gidin ve 24 – yirmi dört bulacaksınız ! – 911 fiyat listesindeki türevler. Ve yakında bir tane daha olacak, ancak bunun uzun süre satışta kalmasını beklemiyoruz – yeni 2018 Porsche 911 Speedster.

En ekstrem ve ayrıcalıklı Porsches’ten sorumlu GT bölümü tarafından üretilen Speedster, Los Angeles motor şovunda 2018 sonbaharında yeni 992 gelmeden önce 991 nesli için son kuğulardan biridir.

Yeni 2018 Porsche 911 Speedster

Yeni casus fotoğraflarımız, 910 Speedster’ı İspanyol dağlarındaki testlere katıyor, mühendisler bu on dokuzuncu on birincilik için kalibrasyonları sonuçlandırıyorlar.

Motorlar, teknik özellikler ve doğranmış bir çatı

4.0 litrelik doğal altı aspiratörlü motor, başka bir görünüm yaratıyor – bir omurga karıncalanma sesi ve performansın akıtılması için 500bhp’lik bir dedikoduyla. Speedster aslında bir üstü açık GT3 ve altı vitesli manuel şanzımanın sunulacağını biliyoruz.

Daha uzun arka güverte: 4.0 düz altı ve yeni Porsche 911 Speedster için manuel şanzıman bekliyoruz

Şanslı az sayıda alıcı, donanımları kadar karoseri için Speedster’ı seçecek. Arka koltuklar, tavanı sıkıca açılan bu prototip üzerinde saklanan genişletilmiş bir arka güverte adına kurban edilecek. Ve ön camın açısını kontrol edin; güdük, dengeli bir estetik için indirilmiştir.

2010 Porsche 911 Speedster’ı test ediyoruz.

Yeni 991 nesil Porsche 911 Speedster’ı ne zaman satın alabilirim?

Bu yaz, muhtemelen haziran 2018’de yapılacak bir etkinlikte açılmasını bekliyoruz; Ancak, Goodwood Festival of Speed’de ve Temmuz 2018’de Paris dışındaki Montlhéry’deki tarihi bir motor sporları etkinliğinde, arabanı görmenin başka şansları olacak.

CAR Dergisi Haziran 2018: Porsche 70. Doğum Günü Özel

Kaç tane inşa edilecek? Çok az: Sadece 1948’in üretileceğini duyuyoruz, bu da Porsche topluluğuna çok özel bir doğum günü hediyesi veriyor. Bu yıl 70. yılını kutlayan marka, bir araba üreticisi olarak kurulduğu yıl oldu (yukarıdaki CAR dergisinin Haziran 2018 sayısına bakınız).

Son 911 Speedster, 997, GT departmanı tarafından oluşturulmamış olsa da benzer bir yol izledi: sadece 356 örnek satıldı. 2010’da 144.000 sterline mal oldu, böylece yeni 991 Speedster’ın gerçekten çok ciddi bir fiyata dönüştürülebileceğinden emin olabilirsiniz. En son GT2 RS gibi, 200 bin sterlini geçen fiyatı bulmak bizi hiç şaşırtmayacaktı.

Büyük Britanya, dünya çapında Porsche için dördüncü en büyük pazardır ve hatta spor arabalarının gagalama düzenini yükseltmektedir. Ne kadar Speedsters’ın İngiltere’ye sağdan direksiyonda yapacağı konusunda bir şey yok, ama gelmesi muhtemel birkaç yüz kadar uzun bir süre (cümlenin herhangi bir anlamıyla) uzun sürmeyecek.

Tüm Porsche yorumlarımızı tarayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir