Yeni Porsche 718 Boxster Spyder, Nurburgring’de casusluk yaptı

By | Aralık 4, 2018

Kepçe: Porsche 718 Boxster Spyder
Fly çatı ve nat-asp düz altı güç
► Nurburgring’den yeni casus fotoğraf

Yeni Porsche 718 Boxster Spyder, Almanya’da bulunan Nurburgring pistinde test edildi ve sivri uçlu sığ tavan çatısına sahip oldu. Yeni Porsche özelini Arctic Circle’da test ettiğimizden çoktan anladık – ve şimdi yüksek hızlara ve düşük sıcaklıklara dayanmak zorunda.

Daha sonraları, 2018’den sonra, en son 718, spor otomobil üreticisinin geri kataloğundan ünlü bir isim daha tanıtır: Spyder. Son olarak

Bu yeni spyshotlar İsveç’teki kış testinde Spyder’ı ele geçirdi; Fotoğrafçımız gelecekteki Porsch konvoyunun bir parçası olarak yakıt için durduğu gibi uçtan uca 718’e yaklaşabildi.

Peki, Porsche 718 Boxster Spyder’a hangi flat-six’in gücü var?


Karbon destekli spor koltuklar bu örnekte, ayrıca Alcantara kenarlı direksiyon simidi ve manuel vites koluyla görülebilir. Ancak, çok soyulmuş değil: tam PCM sat-nav mevcut ve doğru.

Altı silindirli güç, orijinal

Spyder İsveçli bir benzin istasyonuna girdiğinde yakalanan casus fotoğraflarımızda açıkça görülen hafif, sineklikli tuval tavanı, bir başka bariz ağırlık tasarrufu taktiğidir; kerbweight’in normal bir 718 Boxster S veya GTS’den biraz düşmesini bekliyoruz.

Porsche incelememizi buradan okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir