Yeni önden çekişli BMW 1 serisi spied kış testi

By | Aralık 1, 2018

► 2019’da Yeni BMW 1 serisi
► Önden çekişli platform
► Kış testi yeni ayrıntıları bırakıyor

Bir sonraki gen   Gran” tourer> Gran” tourer>   ve   , along with the current Mini” clubman>   ve   .

Arkadan çekişli sürüş dinamikleri daha önce 1 serisi için bir USP olarak düşünülse de, önden çekişli platformun en önemli avantajı daha verimli bir ambalajlamadır, bu nedenle iç mekanlarda bir artış ve daha büyük bir önyükleme için potansiyel kartlardadır.

Aynı zamanda ‘1’ akım geninin büyük iletim tünelinin zayıfladığı ve daha fazla arka bacak alanı anlamına geldiği anlamına da gelmelidir. İsveç’teki son fotoğraflarımız, abartılı arkadan çekişli mimarileri ile karşılaştırıldığında, v1 ve v2 modelleriyle karşılaştırıldığında, dikkate değer ölçüde daha geleneksel bir profil ortaya koymaktadır.

Bir dahaki sefere M140i ardılı olacak mı?

Nürburgring’den (aşağıda) casus fotoğraflarımızda gördüğünüz araç, şu andaki nesil M140i’den sonra yüksek performanslı bir versiyon gibi görünüyor. Siyah alaşımların ardında büyük frenler görüyoruz, özellikle düşük bir sürüş yüksekliği ve normalde sadece M Bölmeli-fettled arabalarda görünen tipte büyük ikiz egzoz boruları.

Düzenli 1-serisi modellerin piyasaya ilk kez ulaşması muhtemeldir, ancak M Performance varyantları birkaç ay sonra hattan aşağı doğru takip edilir.

BMW 1 serisi 2019

Daha sıcak versiyonun emin olmak için   Volkswagen” golf r> , muhtemelen BMW’nin xDrive markalı dört tekerlekten çekiş sistemini kullanacak. UKL2 platformu, en üstteki 1 dizideki tatlı sondaj düz altı motorun sonu anlamına gelebilir, çünkü enine bir motor düzeni, güç çıkışını artırmak için iki turboşarjlı dört silindirli bir düğmeyi neredeyse kesin olarak zorlayacaktır. .

UKL2 platformu ayrıca, 2-serisi Active Tourer iPerformance, Mini Cooper SE Countryman ve sadece Çin’e özgü BMW X1 xDrive 25Le gibi üretim sürümüne katılma potansiyeline de sahip oluyor.

Bu sefer üç kapılı bir versiyon olmayabilir; Endüstri içerdekileri, BMW’nin üretim maliyetlerini düşürmek için beş kapılı bir ürün yelpazesinin daha geniş pazar trendini izleyebileceğini öne sürüyor. Şu ana kadar aradığımız her araba beş kapılıydı.

Tüm BMW incelememizi okuyun

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir