0

Yeni Mortal Kombat filmi HBO Max’ta da yayınlanacak

2020 yılı sinema sektörü açısından biraz sönük geçti. Merakla beklenen pek çok film pandemiden ötürü vizyona girmedi. Hatta koca yıla baktığımızda elle tutulur olarak vizyona giren tek filmin Tenet olduğunu söyleyebiliriz.

Sinemalarda gösterime girmesi planlanan bazı filmler ise Netflix ve benzeri dijital yayın platformunda boy gösterdi. Görünen o ki Mortal Kombat da bunlardan biri olacak.

Kadrosunda Chin Han (Shang Tsung), Elissa Cadwell (Nitara), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Jessica Mcnamee (Sonya Blade), Max Huang (Kung Lao), Mehcad Brooks (Jax Briggs), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero) ve Lewis Tan gibi isimlerin bulunduğu filmin 16 Nisan’da vizyona gireceği belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre Mortal Kombat serisinin yeni filmi hem sinemalarda, hem de HBO Max’ta aynı anda yayına girecek.

Elbette burada şunu dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Film serinin devamı şeklinde olmayacak. Tamamen yeni bir hikayeye odaklanacak olan yapımda dövüş müsabakaları ön plana çıkartılacak.

Mortal Kombat filmi gibi vizyona girmesi beklenen diğer yapımların da dijital içerik platformlarında yayınlanabileceği konuşuluyor. Tabi ki yine de net bir açıklama yok. Şimdilik beklemedeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir