Yeni Lamborghini Aventador SVJ sporları herhangi bir Lambo’nun “en iyi güç-ağırlık oranı”

By | Aralık 4, 2018

► Yeni maksimum Lamborghini Aventador
► Superveloce SV Jota’nın tanıtımı
► Yolda ve yolda – ‘Ring’de Spied

Süper Veloce Jota için ayakta duran yeni Lamborghini Aventador SVJ, Sant’Agata’nın onayladığı tüm otomobillerin en iyi güç-ağırlık oranına sahip olacak.

En yüksek Aventador, Ağustos 2018’de Pebble Beach’te dünyaya ilk kez hazırlanıyor ve şirket önceden detaylara dökülmeye başlıyor. Instagram sayfasında şunları paylaştı: ‘Duygusal sesi ve yüksek performansı ile Lamborghini Aventador SVJ, en iyi güç oranına sahip olacak şekilde tasarlandı.’

Mühendisler, 2018’in sonlarına doğru bir lansman için hazırladıkları gibi, Nurburgring’deki ve Veznice caddelerindeki revolver V12 süper otomobilinin en son prototipini daha önceki video görüntülememizi takip ediyor. Kamuflaj, tek renkli swirls’lerden daha ayrıntılı bir pastel patchwork’a geçti. Oldukça ince, öyle mi?

Huracan Performante’de olduğu gibi, arkadaki egzoz boruları, 6,5 litrelik yumru kökleri için daha özgür nefes alma aspirasyonunu simgeleyen yeni bir pozisyona yükseltilir.

Nordschleife'deki en hızlı şey mi? Nuburgring'deki Lamborghini Aventador SV Jota'yı gözetliyoruz.

Ve – bunu nasıl özleyebildiniz – yeni arka kanat cüceleri, en yüksek Lambo, SV. Mühendisler, bu test arabasını, 200mph üzerindeki v-max’ta kararlı olmasını sağlamak için downforce ve aerodinamiği ince ayar yapmak için kullanıyorlar.

Lamborghini arka kanadını Boeing partneriyle birlikte geliştiriyor mu? Söylenmesi gerektiğini düşünüyoruz …

2015 Lamborghini Aventador SV’yi kullanıyoruz.

Lamborghini Aventador Superveloce Jota, SVJ: özellikleri

Yeni Lamborghini’nin kesin çıktıları hakkında henüz biraz somut bilgi mevcut. Dedikodu, beygir gücü hedefinin, ‘standart’ otomobilin 730bhp (Aventador S) ve 740bhp (son SV) ‘den yaklaşık 800bhp daha fazla sardığını gösteriyor. En iyi 760-780bhp tahminini yapardık.

Yeni 2018 Lamborghini Aventador SV Jota testten geçirildi: fiyatlar, özellikleri ve fotoğrafları

Yeni Aventador range-topper’ın önceki SuperVeloce gibi hem coupe hem de roadster gövdelerinde bulunmasını bekliyoruz. Pebble Beach 2018’de, önümüzdeki kıştan başlayarak satışa çıkacak bir dünya başlangıcı bekleniyor.

Sant’Agata’nın yeni Urus yüksek performanslı SUV’u piyasaya sürmeye odaklanmış olmasına rağmen, vahşi, süper araba takıntılı bir kalbi unutmamış olduğunu görmek güven verici. Urus 4×4’teki brifingimize buradan ulaşabilirsiniz .

Bu Jota ismi … Bu ismin tarihi

Bu araba, 2015 Aventador SV’nin manevi ardılı ve Lamborghini’nin son kahraman arabası için yeni bir isim tasarladığını söylüyor. Jota ismi, 1970 ve 1990’larda bir defaya mahsus Miura ve Diablo Jotas’ı yankılayan olası bir rozet.

Sosyal medya yayınları, bu Jota söylentilerine güvenilir bir şekilde borç veren, Aventador SVJ senaryosunu gösterge kümesinde gösterdi.

Tüm Lamborghini otellerine bakın

Yeni 2019 Lambo Aventador SuperVeloce Jota casus fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir