Yeni Jeep Wrangler: 2018 için yeniden doğmuş olan SUV, Avrupa’da görüntü.

Land Rover Defender gibi sadık bir hayran kitlesi var ve Jeep’in yapmak istediği son şey onları tuhaf yeni bir tasarımla yabancılaştırmak. Jeep’in tamamen yeni Wrangler’ı – evet, söz veriyorum – Avrupa’ya geldi ve kıtada ilk kez 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez çıktı.

Bu nedenle, 2018 otomobili, mevcut modelin bir evrimi olup, sadece daha fazla yakıt tasarruflu motorların ve güvenlik özelliklerinin önündeki daha aile dostu bir ızgara ile.

Jeep Wrangler 2018

Jeep’in etrafındaki bu zaman, daha açık çatı, kapı ve katlanabilir ön cam konfigürasyonları vaat ediyor, çünkü Amerika’da off-road genellikle Birleşik Krallık’takilerden çok daha kuru bir deneyim.
Bir sürü merdiven ve kürekle cıvatalı istiyorum!

Neyse ki senin için Jeep, yeni Wrangler için 200’den fazla Mopar aksesuarı ve Jeep Performance Parts’ı yarattı ya da yeniden tasarladı.

Bu, bir asansör kiti, boncuk kilidi özellikli tekerlekler, yol dışı tamponlar, 8.000 lümen LED ışıkları ve hardcore iz meraklıları için kaya rayları gibi uygun bir şekilde maço eşyalarını içerir.

Jeep Wrangler 2018

İlk kez resmi bir tavan rafı ve bagaj kapağı tablosu, yeni grafikler, lastik kapakları ve daha fazlasını alabilirsiniz.

İşte sunulan şeylerin bir özetidir:

Çatı rafı
LED off-road ışıkları
Yardımcı anahtar bankası
Bagaj kapağı
2 inçlik kaldırma kiti
Bikini üstleri
Kaya rayları
Ekran koruyucu
Beadlock özellikli jantlar
Mopar Warn vinç
Kalıplı kargo tepsisi
Wrangler Rubicon off-road tampon
Araç grafikleri
Lastik kapakları
Kapmak kolları
Yakıt kapıları
Tüm hava paspaslar
RV çekme kablo demeti

Bütün bunlar ne anlama geliyor?

Jeep, mevcut Wrangler’in% 98’inin en az bir Mopar ürünü ile donatıldığını söylüyor. Bu nedenle, Amerikan markasının bu zaman zarfında, kapsamlı bir aksesuar paketi ile bu pazara sunulması mantıklı.

Mopar ile donatılmış aksesuarların avantajı, aracı satın aldığınızda, maliyetini finans paketinize ekledikten sonra bayiinizde belirtebilmeniz ve daha sonra aracınızın size üretici garantisi ile birlikte tam olarak monte edilmesidir.

Görünüşe göre ABD’deki müşteriler, aracın kendisinin RRP’sinden daha fazla ek kitle harcamaya alışkın değiller…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#Üst