Yeni Dexter dizisi 10 bölüm olacak

Yaklaşık olarak 8 sezon devam eden ve 2006 ile 2013 yılları arasında ciddi bir hayran kazanmayı başaran Dexter ilk tanıtım videosu ile yeniden aramıza dönüyor. Yaklaşık olarak 8 yıl önce yayınlanmış olan bu dizi şimdilerde benzer senaryo ile yeniden geldi. Orjinal yapıma bakıldığında ana karakterin Miami Metro Polis Departmanı içerisinde çalıştığı görülüyor.

Dizide tam adı Dexter Morgan olan ana karakter gizli bir seri katil olarak hayatını devam ettiriyor. Yani hem polis departmanı içerisinde çalışıyor hem de çok gizli bir seri katil olarak hayatına devam ediyor.

Dizinin yapımcıları tarafından yapılan açıklamalara göre yaklaşık olarak 10 bölümden oluşacak dizide ayrıca eski birçok karakterin ve olayın yer alacağı ifade ediliyor. İşin aslına bakacak olursak Dexter eskisi ile yenisi arasında son derece küçük bir fark olacak.

Dizinin azımsanmayacak bir hayran kitlesi var. Bunun farkında olan yapımcılar hızlı bir şekilde ekranlara dönmeye çalışıyor. Şimdilik ilk tanıtım videosu yayınlansa bile kısa bir süre içerisinde seyirci ile buluşacağı tahmin ediliyor.
Eski yapımlar şimdiye taşındığında ne yazık ki ortaya pek güzel sonuçlar çıkmıyor. Genellikle sonu hüsran olsa bile yine de denemeye değer diyebiliriz. Özellikle de dünyanın kalbini kazanmayı başaran Dexter gibi bir yapım bunu hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir