Yeni Corvette ZR1 dünyanın en çılgın arka kanadıyla öne çıkıyor

By | Kasım 17, 2018

Yeni 2019 Corvette ZR1
Halkada test üzerine Spied
Sporting büyük arka kanat!

Bu arabayı gizlemeye çalışan herhangi bir nokta var. Hepimiz yeni 2019 model yılı Corvette ZR1 olduğunu biliyoruz. Ve arka kanat için bazı sıradışı problemleri oluşturduğunu Chevy’nin prototip gizleyerek bölüm … büyük!

Aero addenda, C7-dönemi Corvette ailesinin kuğuları olarak işaretlendi. Gelecekte ‘Vettes, orta motorlu bir yerleşime geçmek gibi gözüküyor, bu son hızlı ön motorlu kuponlardan biri.

Corvette ZR1: zayıflama

GT3 yarışında görülmesi muhtemel bu korkunç arka kanat kadar, artık daha hızlı olan ZR1 paketinin geri kalanıyla ilgili daha fazla ayrıntı yapabiliriz.

Yeni Corvette ZR1, Nurburgring'de konuştu

Altta motor modlarını barındırmak için çıkıntılara (ve muhtemelen havalandırmaya) sahip yeni bir kaput var ve en hızlı Corvette’nin yüzü, motora oksijeni beslemek için ekstra hava girişleriyle birlikte karalanıyor.

Yeni 2019 Corvette ZR1 ne kadar hizli?

Henüz gerçek performans rakamları hakkında bir şey yok, ama bu hafta hafif bir kar yağışıyla kaplı olan Nurburgring’i alıştırıyor. Tam motor bilinmemektedir, ancak söylenti değirmeni 700+ beygir gücüne işaret etmektedir; Kartlarda 750bhp bile olabilir.

Bazı raporlar ZR1’in 6.2 litrelik süperşarjlı V8’in bir versiyonuna sahip olacağını söylerken, diğerleri, bir çift turbo V8 dublörlü LT5’in kullanılabileceğini öne sürüyor. Mevcut Tremec yedi vitesli transaks devam edecek, anlıyoruz.

Yeni Corvette ZR1 Nordschleife'de test edildi

100.000 $ ‘dan fazla bir fiyat etiketi bekleniyor.

Daha fazla resmi detay için bu alanı izleyin …

CAR dergisinin daha fazla spyshots ve scoops

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir