Yeni BMW X7 hakkında bilmeniz gereken her şey

By | Kasım 30, 2018

Yeni BMW X7 casus
► Konsept otomobil gerçek oldu
► Yeni casus fotoğrafları, özellikleri

BMW X7, üretime yöneliyor – ve 2017 BMW Concept X7 iPerformance’nin en son casus fotoğraflarımızda ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz. En son aşamadaki prototipler şimdi testlere çıkıyor ve kepçe fotoğrafçılarımız onu kurulacak ABD fabrikasının yakınında tutuyor.

Bu, BMW’yi Range Rover topraklarına doğru uzanan SUV’dur – ABD ve Orta Doğu gibi pazarlarda daha mütevazi bir X5’in olduğu bölgelerdeki alıcılara daha fazla hitap etmek süper boyuttadır. .

Ve evet, o kavramdan (aşağıda) gelen canavar ızgarası mevcut ve doğru gibi görünüyor.

BMW Concept X7 iPerformance konsept otomobil

Bu şey, bir BMW’de görülen en büyük gobslerden birine sahip!

BMW X7: Şimdiye kadar bildiğimiz

X7’de yedi koltuk sunulacak, bu da ona pratik bir doz kazandırılacak ve arka kapılar iki ve üç sıraya girmeyi daha da kolaylaştırıyor. Bu, CLAR platformunun gergin versiyonuyla mümkün kılınmış olup, aynı zamanda en yeni 5- ve 7 serisi serilerde görülen altı ve sekiz silindirli motorları da tanıtır. Eklenti bir karma sürümü de bekleyebilirsiniz.

BMW’yi V12 ailesini de bırakabilir – bu da bu dev SUV’un amacına dair bir şeyler söyler. Her şey maksimum etki ile ilgili: bu nedenle, yeni BMW” x7 hakk daha fazla bilgi i burada l suv en son haberleri okuyun.>

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir