Yeni BMW 8 serisi tam olarak ortaya çıktı

By | Aralık 4, 2018

► Tamamen yeni BMW 8 serisi coupe
► Lansmanından iki motor
► Bu ay satışa sunulan 76k £ ‘dan başlayan fiyatlarla

Tamamen yeni BMW 8 serisi nihayet burada. İki kapılı büyük tourer, markanın yeni amiral gemisi olur ve 6 serisinin yerini alır ve BMW’nin “8” dediği gibi, ayın bitiminden önce satışa çıkar. M5“>’s powertrain and a circa-650bhp V8 – but we’ll have to wait until summer 2019 for that one. Daha sıcak bir şey istiyorsanız , M5’in“>powertrain’i ve yaklaşık 650bhp’lik bir V8’i kullanarak M850i ​​xDrive’ın erken sürüşünü buradan okuyun

Yeni BMW 8 serisi: İsviçre tasarımı

Eh, yeni 8 serisi

Lazer ışığı kullanmak için opsiyonel olarak kullanılabilen sığ farlar, büyük bir böbrek ızgarasını kuşatır. Panjurun kendisi aktif aero yardımcıları kullanıyor ve ‘neredeyse tamamen kapalı bir alt gövde’, 8 serisi kayganlığı hızda tutmaya yardımcı oluyor.

Büyük grand tourer’ı olabildiğince hafif tutmaya yardımcı olmak için alüminyum ve CFRP (karbon fiber takviyeli plastik) kullanılır. Tavan, kapılar, motor kaputu ve ön bölme duvarı alüminyumdur, kokpitten geçen merkezi iletim tüneli ise CFRP’den yapılmıştır. Karbon fiberde daha fazla parça belirtme seçeneği de var.

Yeni BMW 8 serisi: iç

Hala tanınmış BMW içeride ama epeyce küçük detay değişiklikleri var. Yeni Z4 ve X5 gibi 8 serisi, markanın iDrive bilgi ve cihaz ekran sisteminin en son versiyonunu kullanıyor ve yüksek, geniş bir orta konsola sahip. Pano havalandırma delikleri ince, direksiyon simidi yağ ve düzen temiz.

BMW 8 serisi iç

Seyir kontrolü, baş üstü ekran, aktif park sistemleri ve markanın “Live Cockpit Professional” teknolojisi gibi standart bir kittir. İkincisi 12.3 inçlik bir gösterge ekranı ve bir 10.25 bilgi-eğlence ekranı içerir. Sadece akıllı telefonunuzla değil Amazon Alexa ve Google Asistan akıllı cihazlarıyla da bağlantıda olduğu gibi Microsoft Office de dahildir.

Arka koltuklar da var, ancak bu görüntüler tam olarak ne kadar yer var ve 420 litrelik bir bot var – Riviera’ya yapacağınız yolculuk için birkaç haftasonu vakası için yeterince iyi.

BMW 8 serisi orta konsol

Yeni BMW 8 serisi: fiyat ve çıkış tarihi

Yepyeni 8 serisi, 2018 yılının Kasım ayında, 2018 Kasım ayında ilk teslimatlarla satışa sunulacak. Fiyatlar, bir 840d xDrive için 76.270 £ veya bir M850i ​​xDrive için 100.045 £ ‘dan başlayacak.

BMW incelememize göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir