Yeni BMW 3 serisi (G20): ARAÇ azaltma

By | Aralık 11, 2018

► Yeni BMW 3 serisi
► Ekim 2018’de Paris’te gösterilecek olması nedeniyle
► Sedan ve Turing Mülkiyeti

Bu, Münih’in en önemli kompakt yönetim salonu olabilir. Daha iyi yol tutuşu ve daha geniş bir ayak izi için daha geniş bir parçaya sahip olan CAR, yeni 3 serisi serisinin de BMW’nin en son v7 iDrive sistemini de içerdiğini anlıyor ve mevcut tasarım dilini “hareket ettiren” bir stil kullanacak. Yeni 3 serisinin bu sene Ekim ayında 2019’un başında satışa çıkmadan önce gösterileceğini söyledik – ama biz zaten araba hakkında çok şey biliyoruz.

Bu, BMW’nin dünya çapındaki en çok satan modelidir. Bu nedenle, özellikle otomobilin içindeki tüm önemli infotrainment ve dijital sistemlerde, sınıf onurlarına ulaşmaları çok önemlidir. Yeni 2019 BMW 3 serisi hakkında bildiklerimiz için okumaya devam edin.

CAR dergisi tarafından yeni 2019 BMW 3 serisi sanatçı izlenimi

Çıkış tarihi: Ne zaman bir tane alabilirim?

İlk olarak, CAR dergisinin sanatçı izleniminde (yukarıda) ve galerimizde tasvir edilen yeni 3-serisi salon. Her ne kadar bu sonbaharda gösterilecek olsa da, yeni 3-serisi aslında sağdan direksiyonda 2019’a kadar satışa çıkmayacak olsa da, CAR anlıyorken, Touring mülkü ve diğer bodystyles (iki kapılı 4 serisi coupe dahil) ) bu on yıl geçene kadar görülmeyecek.

burada” ayr m3 kaps> kaçırmayın . Mücadeleyi Mercedes-AMG C63 ve Audi RS4’e getirmek için tasarlandı.

dizayn

Ge%C3%A7erli” bmw serisi> BMW jellymould tasarımın eğer biraz genel, aerodinamik olarak verimli ve akıllıca paketlenmiş olduğunu.

Şekillendirici harekete geçmeli, içeridekileri kabul etmeli ve bunu, genel oranlar, daha fazla kaslı gövde ve daha zarif sera arasındaki ilişkiyi ve casus fotoğraflarımızla yargılayarak daha sportif ve daha fazla dikilecek olan duruşu yeniden tanımlayarak gerçekleştirecektir. Mütevazi bir yenilemeyi bekleyin: daha keskin kırışıklıklar, daha sert kenarlar, daha maceracı yarıçaplar ve hatta daha sıkı kesitler, Münih mollerimiz öneriyor.

Yeni BMW 3 serisi spied - iç ve dış

Audi, bu zorlu özellikleri üretime sokmakta çok başarılı oldu ve BMW de G20’nin sac metaline daha farklı bir kalite dokunuşu sunabilmelidir.

Bu bölümde yardımcı olan, CLAR olarak bilinen, artık gelecekteki tüm arkadan çekişli BMW’lerin omurgasını oluşturan, Münih’teki ‘Cluster Architecture’ için kısa, oldukça esnek yeni mimaridir.

Genel yapı

Yeni Üç için planlanan cilalı jantlar, mat boya, LED matris farlar ve motorlu ızgara panjurları gibi bir an için planlanmış göz alıcıları unutun. Bu eşyalar şu an için geçerli olabilir, ancak sıradaki 3 seri, değiştirdiği arabadan ekipmana bağlı bling hakkında daha azdır.

Maddi, karakter, zanaatkarlık, görsel ve dokunsal nitelik hakkında daha çok şey, kaynaklarımızı söyle. Özellikle nispeten daha yüksek bir orta hacimli ürün için, nispeten uygulanması oldukça kolay ancak finansmanın maliyeti oldukça yüksektir.

Yeni 3 serisinin belirtilmesi

3 serisi M Sport türevi gibi birçok aksesuar ve özellik, alıcıların kendi salonlarını kişiselleştirmelerini sağlar; Aralığın cazibesinin bir parçası, işyeri otoparkı ve hiyerarşisine izin vermek için sonsuza dek ayarlama yeteneğidir.

Yeni 2019 BMW 3-series: CAR dergisinin fiyatlar ve özellikleri

Ancak, rekabeti sona erdirmek için BMW, daha iyi malzemeler, geliştirilmiş özellikler ve halılar, lastik contalar ve eşik örtüleri gibi daha yüksek kaliteli detaylara yatırım yapmalıdır. G20 yine bir dizi ekipman paketi sunarken, bu kez daha fazla içerik ve daha fazla çeşitlilik ve daha iyi paranızın karşılığını almak güvenli.

En yeni BMW iDrive 7.0’a göre yükseltilmiş spor frenleri, M paketi için güç artışı, özel destek sistemleri ve lüks model hatları için birinci sınıf bir bilgi-eğlence seçeneği sunun.

Motorlar ve şanzımanlar

G20 3 serisinin tamamı, üç silindirli motoru yanlış motor segmentine sokarak 100 g / km CO2 emisyon işaretini azaltmaya hazırlanıyor. Yeni 316i, 218i’den tanıdığımız 136bhp 1.5 litrelik bir ünite tarafından desteklenecekken 316d, 122bhp dizelini Mini Cooper D ile paylaşıyor.

Bir basamak, modüler 2.0 litrelik dörtlü, gelecekteki 3 serisi satışların aslan payını hesaba katıyor.

Diğer yeni motorlar şunları içerir:

  • 3,0 litrelik altılar Mevcut bağ üzerinde yaklaşık 30bhp güç ve 30Nm tork kazanır
  • 328i 260bhp’de Anma
  • 365bhp için 340i Altı-pot iyi
  • 330d ve 340d klasik düz altı sadık kalır
  • M3 ve M4 500bhp için düz altı, e-şarj cihazları ve su enjeksiyonu

Elektromobilite gittikçe, en az iki plug-in melezini görmeliyiz: 30 km menzil için 60kW e-motorlu bir 1.5 litrelik versiyon ve 90kW e-motorlu 2.0 litrelik bir model. 50 mil yarıçapı.

İşte Touring geliyor

Yeni BMW 3 serisi bir seriyi birkaç ay boyunca casusluk ediyoruz – ama şimdi daha pratik kardeşi olan yeni 2019 serisi 3 serili Touring mülkünü dinledik. En son resimlerimiz Almanya’da kamu yolları testinde gizlenmiş prototip vagonlarını yakaladı.

Beklendiği gibi, yan camın ve ayrı, açılır cam bagaj kapağının hemen yanında bir bebek 5 serisi Touring var (sahiplerinin bagajı kaldırmak zorunda kalmadan bagajın içine küçük çantalar bırakmaları) .

Stilin çoğu, aynı ‘squircle’ dörtlü farlar ve düzleştirilmiş BMW ‘böbrek’ ızgarası (aşağıda) ile dört kapılı notchback’inkiyle aynı.

Casusluk! Yeni 2019 BMW 3 serisi Touring sitesi

Taşıma ve sürüş

Mercedes C sınıfı rakip ve son 5 serisi büyük kardeşin aksine, G20 isteğe bağlı havalı süspansiyon ile sunulmayacaktır. Ancak ayarlanabilir amortisörler, değiştirilebilir anti-roll barlar, ikinci jenerasyon aktif direksiyon ve ABS ve DSC’yi piggyback yapan yeni bir tork vektör sistemi elde edecek.

Daha uzun dingil mesafesi, daha geniş iz, daha düşük ağırlık merkezi ve daha hafif bordür ağırlığı, taşıma ve yol tutuşunu da arttırmalıdır.

Ayrıca kartlarda daha güçlü frenler, düşük sürtünmeli tekerlek yatakları, palet ve kamber modülasyonu da dahil olmak üzere adaptif elastokinematik, daha hızlı tork dağılımı ve alüminyum-karbon fiber bileşimli jantlar ile xDrive AWD bulunmaktadır. XDrive, yeni 420bhp M350i MPA (M Performance Automobiles) modeli tarafından işaretlenecek bir kutu iken, M3 ve M4 yine iki tekerlekten çekiş ile yapışabilir.


İç ve bilgi teknolojisi

Ayrıca, yeni 3 serisinin içinde yer alan tam dijital gösterge paneli de dahil olmak üzere, bir sonraki salonda da en iyi gözümüze yer verdi. Audi” a4> and new Mercedes-Benz” c s> , Jaguar” xe> ile boşluğu kapatmayı hedefliyor . Bu önemli sektördeki BMW hegemonyası günleri geride kaldı ve boşluğu kapatmak için tüm durakları dışarı çekiyorlar.

Kokpit tanıdık gibi görünse de, çeşitli taze TV kalitesinde enstrüman grafikleri, daha kapsamlı bir baş üstü ekranı ve ortadaki destede, eski iDrive’la dokunmatik ekran erişimini, jest kontrolünü ve ses aktivasyonunu harmanlayan geniş renkli bir monitöre sahip. El çarkı. Casus fotoğraflarımız, kadranların kısmen fiziksel, kısmen dijital – speedo ve tako enstrümanları arasında geniş ve net bir ekran yuvası ile olacağını gösteriyor.

manettino -style toggle, sources say. Hibrid varyantlarda, sürüş deneyimi anahtarı ve sürüş modu seçicisi, tek bir manettino tarzı geçişte birleştirilecek .


Fiyatlandırma

Yeni BMW 3 serisi ne kadar tutacak? Fiyatlar henüz kesinleşmedi, ancak kaynaklarımız yeni 2018/2019 salonunun 27.000 £ civarında başlayacağını gösteriyor. 2018″ paris motor> dünya piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra, 2018’in sonlarında açıklanacak olan İngiltere’nin tam fiyatlandırmasını bekliyoruz .

Tüm BMW incelememizi tek bir yere tarayın

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir