Yeni Audi SQ2, neredeyse tüm camo’yu sardı

By | Aralık 6, 2018

Yeni Audi SQ2 teste yakalandı
Spy fotoğrafları araba eksi camo göster
► Sportif makyaj, Audi TTS motoru

Ingolstadt’daki daha hızlı ekip, sizden önce gördüğünüz yüksek performanslı Audi SQ2’ye Q2 geçişini çevirmekle meşgul. Hemen hemen tüm kıvrımlardan uzak ama henüz% 100 showroom koşulunda değil, henüz en iyi görünümümüz olan 300bhp + cep roketi.

Mühendislerimiz, fırlatmadan önce mühendisleri arabaya bindirdikçe, yeni 2018 Audi SQ2’yi kış testinde ve Almanya’daki Nordschleife’de yakaladılar. Görüldüğü her yerde, bu prototip, gördüğümüz diğer küçük geçitlerin aksine performansa sahiptir.

SQ2, Audi’de, önümüzdeki 24 ayda piyasaya sürülen 21 yeni modeli görecek büyük bir ürünün bir parçası. Bunu bir saniyeliğine düşünün: her ay yeni bir model veya bunun gibi bir türev.

CAR dergisi tarafından yeni 2018 Audi SQ2 casus fotoğrafları

Bu, VW Grubunun premium markasına pompaladığı yatırımı yansıtır; Her segmentin istila edilmesiyle ilgili – ve birkaç yeni pazar da kıvılcım.

Q2 serisi, birkaç yıldır satışa sunuldu ve Ingolstadt’ın performans uzmanlarının dikkatini, neredeyse tüm gizliliğe sahip olan, ısıtılmış bir versiyona çevirmeleri için zaman tanıdı. Şimdi regülatör dörtlü egzoz borularını ve yeni S-markalı fren kaliperleri, yükseltilmiş frenleme ekipmanını ifade ederek görebiliyoruz.

SQ2’yi bazı Skoda prototipleri ile konvoy’da test ettikten sonra … … bu Karoq vRS’leri ısındı mı? Umuyoruz ki …

Audi Q2 incelemesi için buraya tıklayın

Audi SQ2: Ne kadar hızlı olacak?

Kaynaklarımız, tanıdık VW Group MQB mimarisinin temellerini paylaştığı Audi TTS’de görülebilen tanıdık 2.0 litrelik dört silindirli turbo motoru paylaşacağını gösteriyor.

Yeni Audi SQ2 iç ve kabin içi

Bu, 1984 cc dört pot, 5800 rpm’de 306bhp ve 1800rpm’de 280lb ft’lik en yüksek güç üretmek için tıkalı bir turboşarjı soluduğunu gösteriyor. Bunların hepsi, bir woofly egzoz parçası ve taşma üzerindeki patlayan pop-bang’lar eşliğinde.

Yedi vitesli bir çift debriyajlı DSG iletimi bekleniyor ve bu özel Q2 Quattro olacak ve sadece bu hileyi utandıracak. Bir Nissan Juke Nismo’yu biraz yaya olarak görebilmek için yeterince hızlı bir şekilde, 5.0 sn.

Dizel SQ2’ye ne dersiniz?

Hayır! Audi indekiler, SUV-tipinde ne kadar küçük olursa, derv için daha az iştah açarlar. Yani SQ2 , SQ5 TDI büyük kardeşinden ziyade sadece benzin formunda sunulacak.

Tüm Audi yorumlarımız için tıklayınız.

Audi SQ2, CAR dergisi tarafından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir