Yeni Audi R8 Spyder spied testi: Bu yeni bir GT veya RS mi?

By | Aralık 9, 2018

► Kamufle edilmiş R8 Spyder lekeli
► Drainpipe bir RS gibi tükeniyor
► Bu yeni bir R8 GT mi?

Audi” r8> supercar’ı ve bu sefer Spyder formunda yeniden belirlendi. Daha önce gördüğümüz coupe versiyonu gibi, yeni araba da yeni bir yüz ve biraz da yeni egzozlar ile geliyor.

ve” yeni q8 suv> benzer bir stil paylaşıyor . Dahası, şovda daha fazla hava tahliyesi var – mevcut R8’in kanatlılarından ziyade temiz alanlarla.


Arkada, gizem-R8’in bu Spyder versiyonu, aynı drenaj borusu egzozlarına ve coupe’de görülen yeni soğumaya sahiptir. Plus’ta görüldüğü gibi aynı spoyler burada kalıyor, fakat arka havalandırma alanı, bir kısmı plaka için boş olsa bile, aracın arkasına doğru uzanacak şekilde şekillendirildi. Yan eşiklerde, otomobilin önceki versiyonlarında görülmeyen özellikler vardır.

Audi R8 GT tarafı casus vuruşu

En önemlisi, yine de, egzozlardır; TT” rs> , for example – and on the camo’d coupe we’ve already seen. Bunlar, TT” rs> gibi Audi’nin RS otomobillerinde genellikle görülen yağ oval olanları ve daha önce gördüğümüz kamuflaj coupe’leri. %C3%B6nceki” nesilde oldu gibi> amiral gemisi R8 GT’nin de ötesine geçtiğini gösteriyor .

Eğer bu doğruysa, gücün 5.2 litrelik V10’dan gelmesi beklenir, ancak biraz daha fazla güç tüketilir.

Önümüzdeki aylarda kesinlikle Audi’den daha fazlasını öğreneceğiz.

Audi yorumlarımıza göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir