Yeni 2019 Suzuki Jimny SUV: sevimli n ‘sağlam 4×4 casusluk

By | Aralık 7, 2018

► Tamamen yeni Suzuki Jimny casus oldu
► İlk defa camo olmadan görüldü
► Ocak 2019’da İngiltere’de satış

Yeni 2019 Suzuki Jimny’nin fotoğrafları herhangi bir kamuflaj olmadan yayınlandıktan sonra bir müşteri etkinliği geri döndü. Resimler, bir Suzuki marka hayranına ait bir Instagram hesabında ortaya çıktı ve Tonka oyuncağı dolu görünüyor.

Genç bir Mercedes G sınıfı kalıbının içinde küçük bir SUV var – kaynaklarımız Japon pazarında bir K-arabanın kalıbında sadece 3,6 metre uzunluğunda olduğunu gösteriyor. Bu neden sadece üç kapılı olduğunu açıklayabilir. Yeni, çok daha sıkı bir in-house çerçeve şasisi ile destekleniyor; o Swift / Baleno küçük otomobil platformu dayalı değil.

Otomobilin bu yaz Japonya’da açılması bekleniyor ve Ekim ayında 2018 Paris otomobil fuarında gösterilecek . Yeni Suzuki Jimny SUV’un İngiltere’deki satışları Ocak 2019’da gerçekleşecek (ancak şu anki bir arabaya sahipseniz, hala eski 100 tane eski model model kayıtlı değil).

Bu açıklama, eski karakol fotoğraflarımızı (aşağıda) izliyor ve kutudaki taze Jimny’yi psychedelic disguise tam olarak takarken test ettiğimiz yer.

Yeni 2019 Suzuki Jimny

Bizim kartal gözlü fotoğrafçılar zaten Suzuki’nin yeni Jimny 4×4 dışarı ve şirin bebek SUV prototipleri lansman öncesinde test edilmiştir.

Şu anki jenerasyon Suzuki Jimny, ilk versiyonları Roma İmparatorluğu’nun yıkılışını görecek kadar eskidir, bu yüzden markanın uzun ömürlü çamur plugerinin 21. yüzyıla damgasını vurduğu zamandır. Tam 20 yıl önce başlatıldı, ancak Suzuki hala İngiltere’de 1100 civarında satıyor.

Casus fotoğraflarımız Jimny’nin temel şeklinin selefinden çok değişmeyeceğini gösteriyor. Bir otomobilin genel siluetinde alabildiği kadar açısaldır – yine Mercedes G’den farklı değil.

Suzuki Jimny 2019 casus arka çeyrek vurdu

Ön uç, otomobilin son tasarımına bir çift ipucu verir; büyük yuvarlak farlar, temel halojen ampulleri ve ızgaradaki iki dikdörtgen çıtayı hiç şüphesiz başkaları tarafından üst üste başkalarıyla birleştirecek.

Kare wheelarches, karoser tarafında da neredeyse Land Rover Defender benzeri kırışıklıkları tamamlar. Arkada iken, Jimny hala açık bir stepne ve yan menteşeli kapıyı kullanıyor.

CAR, bu camo’d aracının bir geliştirme katırı olduğunu ve yeni 4×4’ün karayolu dinamiklerini şekillendirmek için öncelikle yolda stres testi yapıldığını anlıyor.

Motor seçeneklerinin temel kalması muhtemeldir, bu nedenle aralıktaki temel Swift ve Baleno arabalarına güç veren 1,2 litrelik Dualjet motordan biraz daha fazlasını görmeliyiz. Suzuki’nin turboşarjlı Boosterjet motorunu ya da SHVS teknolojisini bir araya getirdiğini görebiliyorduk, ancak bu Jimny’nin geri sürüş deneyimine karşı çıkacak ve fiyatı artıracaktı. Dört tekerlekten çekiş, doğal olarak tahta boyunca standart olacaktır.

Şu anki Jimny hakkındaki incelememize göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir