Yeni 2019 Range Rover Velar SVR spied

By | Kasım 17, 2018

Sıcak yeni süper hızlı Velar
Testte 2018’in SVR’sini casusluk ediyoruz
casus fotoğrafları görmek, özellikleri okuyun

Land Rover’ın pompalanan Özel Araç Operasyonları (SVO) skunkworks’ün şık yeni Range Rover Velar’a ulaşması sadece zaman meselesiydi .

Almanya’da bu hafta çekilen bu yeni casus fotoğrafları, daha hızlı olan Velar SVR’nin 2018-19’da planlanan lansman öncesinde geliştirilme aşamasında olduğuna dair kanıtlar.

2019 Range Rover Velar SVR ne kadar hızlı olacak?

Henüz resmi bir söz yok, ancak CAR’ın kaynakları, Range Rover Sport SVR’de zaten görülebilen alışılmış süper şarjlı 5.0 litrelik V8’i kullanacağını gösteriyor.

Bu araba 543bhp ve 502lb ft torka sahiptir, bu nedenle performans tahminen tahrip edici olmalıdır: Düşük dört saniyede 0-62mph beklenir.

Bu sadece kaba kuvvet değil; SVO, Velar için kerevizini düzeltmek için bir diyet programı üzerinde çalışıyor. Daha düşük bir kitle için hafif alüminyum ve kompozit parçaların kırılmasını bekliyoruz.

Spor araba ya da römorkör gibi mi idare eder?

Dinamikler ve kullanım, JLR’nin zaten üstün olduğu alanlar; Şirketin Almanya’daki Nurburgring yakınında bir Ar-Ge üssü var – bu fotoğraflar yakınlığıyla çekildi.

Şasi ekstra homurdanma başa çıkmak için yükseltilecek; Daha büyük, yüksek performanslı frenler, bu yeni alaşım jantların arkasında duruyor ve V8’i yöneten elektronik beyinler ve sekiz ileri otomatik şanzıman da ayarlanacak.

Yeni Range Rover Velar SVR’nin fiyatı £ 90,000 civarındadır.

Arka uç, SVR için olası difüzör ve çoklu egzozu ortaya çıkarır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir