Yeni 2019 Range Rover Evoque, hibrid kılığında adım atıyor

By | Aralık 1, 2018

  2019 Evoque SUV’un fotoğrafları
  2.0 hibrit gücüyle donatılmış
  1.5 elektrikli hibrit de düştü

Range Rover Evoque , yeni görünüşü Jaguar Land Rover’ın şut hitlerinden biri oldu – İngiliz SUV uzmanının satışını kanıtladığı tek model, iyi kanıtlanmış kullanımıyla birlikte sportif stili keşfetti. Şimdi zor olan ikinci albüm büyüyor ve 2019 Mk2 Evoque’un casus fotoğraflarını çektik ve test ettik.

Yeni crossover, L551 kodunun en son görünümünü ortaya çıkarmanın yanı sıra, bu resimler ilginç bir sırrı barındırıyor: Yeni Range Rover Evoque, daha önceki raporların pek mümkün olmadığı bir olasılık olan hibrit motor seçenekleri sunacak. Warwickshire HQ’nun yakınındaki bu prototip, Aralık 2017’de 2.0 litrelik benzin-elektrik hibrid olarak yeni kayıt edildi.

Mühendisler en yeni Land Rover’ın son yıllardaki en başarılı tasarımlarından biri ile uğraşmak istemediğini doğrulamaktadır. 2011 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana yaklaşık 700 bin Evoque satışını gerçekleştiren model, 2008 LRX konsept otomobilinden esinlenen modelin, ek bir Dolar -inspired swagger dozuyla, koca -çift profiline sadık kalacak.

Yeni 2019 Range Rover Evoque hibrid'in Casus fotoğrafları: özellikler, fiyatlar ve 2019'un satış tarihi

Tipik olarak sığ seranın bulunduğu kesimli, keskinleştirilmiş beş kapılı gövdesi, Discovery Sport ve yeni Jaguar E-Pace serilerinin de altını çizen tanıdık D8 mimarisinin evrimleşmiş bir versiyonunun üstüne oturur. Daha uzun bir dingil mesafesi ve ilave kabin ve bagaj alanı için gerilmiş, yine bir ya da dört tekerden çekiş seçeneği sunacak.

Yeni Evoque, daha önce olduğu gibi çamurlu şeyler kadar yetenekli olacak – Land Rover, kısa bir süre sonra, kendi ara sokak modellerinde off-road yeteneklerini düşürmek üzeredir…

İlk ortaya çıktığında bir yıl boyunca Range Rover Evoque ile yaşadık

Motorlar, özellikleri

Hafif melez versiyonlar, 48 voltluk yeni bir elektrik sistemine sahiptir; bu sayede, yeni gelenlerin birçoğunun, motorun yerine elektrikle çalıştırılması, verimliliğin artırılması ve CO2 emisyonlarının azaltılması sağlanır. Küçük bir elektrik motoru, tam gaz altında ve kayma sırasında, içten yanmalı motorun daha sık dinlenmesini sağlayarak, mpg’yi artırmaya ve bu emisyonlarda nibbling yapmaya yardımcı olur. Bu, sessiz bir EV’ye daha az odaklanarak şehir etrafında çalışan bir hafif melezdir.

2019 Range Rover Evoque için planlanan tüm motorlar artık Ingenium’a aittir – hepsi JLR tarafından yeni Wolverhampton fabrikasında inşa edilen dört silindirli turbo motorların şirket içi ailesinden. Güç çıkışları en düşük dizelde 148bhp ile en sağlam benzinte yaklaşık 300bhp arasında değişir. Ancak üç silindirli versiyonlar geliyor ve ilk önce melezleştirilmiş bir kapasitede görüneceklerini anlıyoruz.

Paris’teki motor gösterisinde , İngiltere satışlarının 2019’un ilk yarısında başlayacağından anlaşılacağını anladı. Fiyatlara henüz haber yok, ancak bugünün Evoque’unun yaklaşık £ ‘dan gelen fiyatını gölgelemelerini bekliyoruz En iyi spec modelleri için 60.000 sterlinlik en iyi parçayı delerek, Velar topraklarının daha alt seviyesine kadar 32.000.

Yeni 2019 Range Rover Evoque'un yaklaşık 32.000 £ 'dan başlamasını bekliyoruz.

Evoque, Velar’ın meraklı özelliklerinin bazılarını demokratikleştirecek – örneğin, ikili dijital dokunmatik ekranların tanıtımı, Land Rover’ın daha geniş bir bağlantı noktasında daha düşük bir fiyat noktasında ve daha geniş bir bağlantı noktasında – ve gadget’ların – daha geniş bir fiyat aralığında sunulması.

Jaguar Land Rover, bu hafta 2017’de rekor otomobil satışlarını açıkladı: bir önceki yıla göre% 7 artışla 621.109 araç sattı ve bu, 2009’da toplamın üç katından daha fazla. Devrimi başlatan şık Evoque, çok fazla kredi alabilir. bunun için.

Yeni Range Rover Evoque, başka bir şut vuruşu mu olacak? Aşağıdaki yorumlarda ses çıkardığınızdan emin olun.

Tüm Land Rover yorumlarımızı tarayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir