Yeni 2019 Bentley Flying Spur, Porsche süslü elbisesinde öne çıkıyor

By | Kasım 14, 2018

Yeni 2019 Bentley Flying Spur
Panamera mule olarak Spied testi
İki araç aynı MSB platformunu paylaşıyor

Bentley , başlangıç ​​limuzini Flying Spur’un takipçisi olarak çalışıyor.

Bizim casuslarımız, İskandinavya’da kış testinden geçiyordu; Bu, yeni Porsche Panamera’nın çalışan donanımına ve kayar gövdesine dayanan yeni salon için bir mühendislik katır.

Yani Bentley ve Porsche ikiye katlanıyorlar?

Biraz. Wolfsburg’daki yeni dünya düzeninde, markalarının en fazla primi bile platform paylaşımına zorlandı – yeni 2019 Bentley Flying Spur ve Porsche Panamera aynı temel mimariyi kullanıyor.

Porsche Panamera tabanlı Bentley Flying Spur katır

MSB-F olarak adlandırılan bu model, grubun lüks spor salonları için arkadan çekişli ve dört tekerden çekişli bir tabana sahip ve bir dizi elektronik teknoloji, hafif diyet ve otonom sürüş sistemleri getiriyor.

Yeni paylaşımlı bileşen planı, on yılın sonunda 20.000 yıllık satış hedefleyen Bentley’de yapılan bir işin bir parçası.

Bentley, Porsche’den daha uzun görünüyor.

Gerçekten öyle. Bu mühendislik katır görünür bir şekilde daha uzun dingil mesafesi vardır; Bu süper gerilmiş arka kapılar aslında boşluğu doldurmak için çabucak hazırlanmış geçici plastik ürünlerdir.

Flying Spur, daha önce burada bulunan yeni 2018 Bentley Continental GT serisinin daha lüks odaklı dört kapılı sedan versiyonudur. Kupa ve üstü açık olanlar ilk önce Spur ile birlikte piyasaya sürülecek.

Her üç model yelpazesi, teknik ve gardıroplarının çoğunu paylaşacak. Speed ​​6 konsept otomobil tarzının kirişlerini görmeyi bekliyoruz – ve 6.0 litrelik W12 motorunun V8 gücüne ek olarak devam edeceğini duyuyoruz, çünkü Crewe rams, en ucuz arabalarının bile en üst düzey lüksüne ev sahipliği yapıyor.

Gizli gelecekteki otomobillerin daha fazla spyshots için buraya tıklayın

2019 model yılı için zamanında yeni Bentley Flying Spur'u bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir