Yeni 2018 Nissan Leaf ortaya çıktı: EV Mk2’nin son casus fotoğrafları

By | Kasım 20, 2018

Yeni 2018 Nissan Leaf spied
Eylül ayının ilk dünyası nedeniyle
Yeni EV için Micra stiline dokunun

Casuslarımız dünyanın en çok satan elektrikli otomobilinin ikinci baskısını manevralar üzerinde yakaladı: Yeni 2018 Nissan Leaf .

Kamuflaj yavaş yavaş soyulurken, orijinalin bölücü bir kaçıklığını ortadan kaldırmak için keskin ve yeni bir görünüm ortaya çıkardı.

Örneğin, arka hatchback daha geleneksel görünüyor, bu da Nissan’ın daha fazla günlük halkı elektrikli araç sahipliğine, daha erken uyarıcılardan daha fazla cezbetmeye çalıştığını gösteriyor.

İngiltere’nin en iyi elektrikli otomobilleri ve EV’leri

Yeni 2018 Nissan Leaf: casus fotoğrafları

Yeni Nissan Leaf: ne beklenir

Kıvrımın siyah-beyaz kıvrımlarının altında gizlenen, 2015 IDS konseptinden etkilenen beş kapılı bir hatchback ve detaylarında yeni bir Micra . Keskin kenarlar ve kırışıklıklar; Yumuşak, jöle-kalıp sabun-çubuk eğrileri çıktı.

Bu, Nissan Electric Twitter hesabından son tweet’de gösterilen bir teaser fotoğraf tarafından ima edildi.

Tesla elektrikli otomobil serisinde olduğu gibi bir dizi pil paketi sunulacağını duyuyoruz; En yüksek kapasitenin 60kWh (en yoğun yaprakta iki katı) olarak derecelendirildiği söyleniyor ve en yeni yüksek hızlı şarj istasyonları ile uyumlu olacak.

Menzil? Word, bugün gerçek dünyadaki top-uplar arasında yaklaşık 200 mil sürme kabiliyetine sahip olan Nissan Leaf’in neredeyse iki katı olmalı.

Nissan ProPilot: 2018 Yaprakına Geliyor

Yaprak kabini, geniş ekran, dijital alet paketi ve günümüz modelinden yuvarlak dişli çarkın evrimi tarafından yönetiliyor. Bu resmi teaser fotoğraf, aracın stop-start, kentsel ortamlarda araç sürmesini sağlayan ProPilot, yarı otonom teknolojinin nasıl elde edileceğini gösteriyor.

En son Nissan Leaf incelememiz için buraya tıklayın

Yeni bir ikinci nesil Nissan Leaf’i ne zaman alabilirim?

Nissan, yeni modelin, Frankfurt motor şovunda daha resmi bir başlangıcın hemen öncesinde 6 Eylül 2017’de Tokyo’daki özel bir etkinlikte gösterileceğini doğruladı.

Her şey, Japon firmasının saf EV satışlarını 2020’ye kadar otomobillerinin yaklaşık beşte birine yükseltmek için yaptığı planın bir parçası.

Tüm Nissan otomobil incelemeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir