Yeni 2018 Hyundai Santa Fe SUV çıkılıyor

By | Kasım 25, 2018

Yeni Santa Fe daha keskin şekilleniyor
Çok gelişmiş dinamikleri bekliyoruz
► Hedef: Skoda Kodiaq yedi kişilik

Hafifçe gizlenmiş 2018 Santa Fe’nin bu yeni casus fotoğrafları, Hyundai’nin hedeflediği dünya hakimiyet planının hız kazandığı kanıtıdır. Koreli üst pirinç, Avrupa’daki en büyük Asya otomobil markası olma hedefini zaten doğruladı ve bir dizi rekabetçi SUV bu projenin merkezinde yer alıyor.

Test sırasında yepyeni yedi koltuklu Hyundai Santa Fe’yi gösteren yeni bir kepçe fotoğrafımız var ve Jeep Grand Cherokee , Skoda Kodiaq ve Kia Sorrento gibi rakipleriyle satışlarında keskin bir yeni görünüm var.

Mühendisler, daha sıcak ve daha erken hava koşullarında daha sıcak hava koşullarına karşı test ettiler. Bu yüzden şimdi nasıl görüneceğine dair daha iyi bir fikre sahibiz.

Yeni 2018 Hyundai Santa Fe: ne beklemeli

Yeni Santa Fe, Hyundai’nin önümüzdeki B segmenti SUV Kona ile başladığı gibi devam edecek. Yakın zamanda kurulan tasarım şefi Luc Donckerwolke, Santa Fe’nin stilini sıfırdan izlememesine rağmen, kesin olarak imza attı. Hyundai’nin tasarımının bir adım değişikliği yapmasını istediği son görev bildirgesine göre, otomobilin işlevsel stilini anımsatması gerekiyor.

Yeni 2018 Hyundai Santa Fe

Motor yelpazesinde henüz bir kelime yok, ancak seriyi Hyundai Sonata / Kia Optima’nın benzinli ve dizel güç ünitelerini yansıtacak şekilde bekliyoruz. Hyundai ayrıca elektrifikasyon konusunda da kararlı, bu yüzden lansmandan hemen sonra bir eklenti hibrid bekliyoruz.

Piyasa sektöründeki rakipleri gibi, ön tekerlekten çekiş, bir seçenek olarak dört tekerlekten çekiş ve standart modellerde daha standart modellerle varsayılan seçenekli şanzıman düzeni olacaktır.

Yeni ön uç tasarımı muhtemelen tüm Hyundai SUV ürün yelpazesine ulaşacak. Farların (Citroen tarzı) üzerine oturan ince LED şerit, şirketin tasarım imzası olacak, köşeli bir ızgarayla (petek tasarımıyla) kuşatılacak.

Santa Fe, Q3 2018’deki showroomlara vuruldu. Daha önce hem Avrupa’da hem de Kore’de harekete geçtiğimizde, belki de Yeni Yıl’ın başlarında en erken zamanda ortaya çıkıyor.

Tüm Hyundai yorumlarımız için buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir