Yeni 2018 Dacia Duster: hala tıknaz ve ucuz

By | Kasım 20, 2018

Yeni 2018 Dacia Duster
Yedek SUV spied
Hala geri-temelleri kahraman

Bu, temel-eğlence ve no-frills fiyat etiketlerini istiyorsanız yeni 2018 Dacia Duster , go-to-SUV.

Bu sonbaharda, 2017 Avrupa motor gösterisinde ilk kez Güney Avrupa’nın testini yaptık. İngiltere satışları 2018 yılının ilkbaharında başlayacak ve fiyatlar 10,000 £ ‘dan daha düşük bir fiyatla başlayacak.

Yeni Dacia Duster, eskisinden daha büyük görünüyor mu?

Belki evet. Boyutları casus fotoğraflarından söylemek zor, ama bu bizim ilk izlenimimizdi. Daha fazla iç mekânla daha iyi paketlenmiş olsa da, beş koltuklu olarak kalacaktır.

CAR’s Dacia Duster incelemesi burada okuyun

Yeni 2018 Dacia Duster

Stil, dört köşeli bir duruş ve aracın uzunluğunu çalıştıran belirgin tavan rayları ile giden Duster’ların bir evrimi gibi görünüyor.

Renault , Avrupa’daki Dacia’nın başarısından büyük ölçüde sorumlu olan pazarlıklı bodrum modelinin tıknaz tasarımıyla uğraşmayacağını biliyor. Fransa’daki yollarda kaç tane Dusters gördüğünü fark ettiniz mi?

2018 Duster’da başka neler var?

Yeni gelenin, pazardaki konumunu koruyacağını anlıyoruz, alıcıları VW, Nissan, Seat ve Skoda gibi küçük SUV’lerin büyüyen havuzundan uzak tutmaya yönelik yoğun bir fiyatlandırma ile. Şu anki fiyat 8600 £ ‘dan başlıyor, ancak bu kesinlikle fırlatmada biraz daha fazla kayma olacak (ucuz modeller muhtemelen takip edecek).

Renault / Nissan’dan daha yeni motorlara ve yürüyen aksamlara yükseltme yapılması bekleniyor, ancak çok fazla yaratık konforu olmayacak: Dacia akıllı, kemer sıkma dostu pazar konumunu terk etmek üzeredir.

İngiltere’de, Duster ikinci en çok satan Dacia olarak kalıyor. 2016 yılında 7500 sattı – pazarlıklı bodrum Sanderos’un yaklaşık yarısı.

Frankfurt motor şovundan daha fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir