Yeni 2017 Vauxhall Grandland X, psychedelic camo’da adım attı

By | Kasım 11, 2018

Yeni Vauxhall Grandland X casus
GM garb cinsinden bir Peugeot 3008
Kış testinden son spyshots

Burada, izleyicileri ve motorlu casusluk türlerini karıştırmanın bir yolu var: prototip test aracınızı, en kartal gözbebeklerinin bile gözüne çarpan bir göz kamaştırıcı kılığına sarın.

Bu psychedelic kamuflaj, yeni Vauxhall Grandland X’i (2017’de daha sonra Nissan Qashqai seti ile savaşmak için gösterilecek) yeni bir aile crossover’ını maskeler.

Başka bir Opel / Opel crossover?

Evet. GM Avrupa edilir geçit sektöre kalbiyle kazık diğer birçok markaların az değil sektör öncüsü Nissan tekerlek izlerini izleyerek,.

GM'nin crossover ücreti

2016 sonbaharında, GM, bu teaser resmini (yukarıda) yeni aile odaklı otomobillerin üçlüsünün göreceli konumunu açıklamak için yayınladı.

Mokka X, genç geçişinin yenilenmiş halidir ve bunu yakın zamanda yayımlanan Vauxhall Crossland X (aşağıda) takip etmiştir.

Vauxhall Crossland X

X, Russelsheim’dan akan faaliyet modellerinin telaşı için bir noktayı işaret ediyor, halkın duruşmaya daha açık olan tüm araçların doyumsuz iştahını, vibe içinde çamurlu ve doğası gereği daha pratik olması için tasarlandı.

Gangland hakkında ne biliyoruz, üzgünüm, Grandland X?

Daha önce bildirildiği gibi, Grandland X, Avrupa’daki SUV’leri ve geçitleri hızlı takip etmek için bir PSA-GM ortaklığı sonrasında Peugeot 3008’e dayanmaktadır.

Bu, önden çekişli bir sürücüye işaret ediyor ve sağlam bir sürüş dinamiği ve sürüş konforu dozuyla mimariyi pişiriyor. Bilinen motorların sallanmasını bekliyoruz.

Eylül 2017’de Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni gelenleri görmeyi bekliyoruz.

Araba kamuflaj sanatı: üreticilerin prototiplerini nasıl gizlediklerini açıklıyoruz

Vauxhall Grandland X kış testinde casusluk yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir