Yeni 2017 Honda Civic Type R darbeler: spyshots

By | Kasım 4, 2018

► Honda Civic Type R kürekli
► Yeni 2017 sıcak kapak
► Fulspace 300bhp + turbo yumruk

Giden Honda Civic Type R uzun sürmedi, değil mi? Bizim casuslarımız, 2015’in tarih kitaplarına olan merakını hayrete düşürecek yeni 2017 modelini yakalamakla meşguldü.

Tipik olarak kısa bir kullanım ömrü ile Japonlar Civic serisi kilit, stok ve varilleri 2016 Paris motor şovunda yeni onuncu jenerasyonla değiştiriyor.

Ve bizler, Fransa başkentinde, yakın zamanda üretime hazır R sıcak bir kapak ile bizi şaşırtabileceklerini duyuyoruz;

2017 Honda Civic Type R: ne beklemeli

Yeni casus fotoğraflarımız, Almanya’daki cezalandırıcı Nurburgring yüksek hızlı devresindeki daha önceki kepçe fotoğraflarından (galerimizde daha önce görüldüğü gibi) sonra İspanya’da test edilen beş kapılı performans türevini ele geçiriyor.

İspanya'da yeni 2017 Honda Civic Type R casus fotoğrafları

Yeni Type R, 2015 modelinin 2.0 litrelik dört silindirli turbo motorunu tekrarlayacak ve kaynaklarımız, Ford Focus RS ve Mercedes-AMG A45 gibi güçlükler elde etmek için güç çıkışının 340bhp kadar yüksek bir seviyede döneceğini gösteriyor. onların kutuları.

Yüksek çıkışlı motoru ve frenleri soğutmak için üçlü çıkışlı egzoz borularını, arka difüzörü ve ön hava barajını solunabilir kanallara damlatın.

Dört tekerlekten çekişe veya dört tekerlekten çekişe …

Kelime, 2017’nin yeni Civic back-road blaster’i için önden çekişe sahip olacaklar. Her T-kavşağında ön aksın erimesine yol açan zekice bir diferansiyel elde etmenizi bekliyoruz ve bize, kaygan bir Honda şanzımanının şaşkınlık hissinin mühendisler için yüksek bir öncelik olduğunu söyledik.

Arka spoyler ve üçlü egzoz: yeni 2017 Honda Civic Type R

Ve büyük kanat? Civic’i yüksek hızlı manevralar sırasında dikmek için anlamlı bir downforce geliştirmek için, hatchback’ten çift spoyler ile filizlenen bir intikamla geri döndü.

İngiltere yılda 1500 Honda CTR modelini satıyor – ve yeni model yine Wiltshire’daki Swindon tesisinde üretilecek. Üretim araçları 2017 yaz sonu itibariyle İngiltere’deki showroomlarda olmalı.

Aşağıdaki yorumlarda yeni hızlı Honda hakkında yorum yaptığınızdan emin olun!

Üretim formundaki yeni Honda Civic’i görmek için buraya tıklayın

Tüm Paris Otomobil Fuarı haberleri ve dünya çıkışları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir