Yeni 2016 Audi S4 ancak herhangi bir gizleme ile spied

By | Ekim 6, 2018

► 2016 Audi S4 Alpler’de casusluk yaptı
► Debadged ama gizleme yok
► 340bhp, 339lb ft bekleyin

Yeni 2016 Audi A4 serisini gördük, erken bir prototip sürücüye gizlice girdik – ve şimdi ısınan S4’ü neredeyse hiç bir kamuflaj ile kapatacağız.

CAR’ın casusları, ağır römorklara bağlanan Alplerdeki S4 testini ele geçirdi; motor, şasi ve frenlere yük koymak için rutin bir testtir ve Nordschleife’deki daha önceki casusluk testlerimizi izler, işkence edilen bu lastiklerin görünüşüyle ​​oldukça sıkı çalıştığı yerde.

Yeni Audi S4 hakkında ne biliyoruz?

Giden S4, süper şarjlı 3.0-litre V6’dan 329bhp’lık paketler. Ardıl, bu üniteyi korur fakat 339 lb’ye torku şişirmek için mekanik bir kompresör yerine turboşarj ile yaklaşık 340bhp’ye kadar olan gücü çalıştıracaktır. Ayrıca RS4’e daha sıcak bir halefi olacak, 450bhp kadar ile oyna.

S4’ün genel boyutları çok değişmeyecek olsa da, giden olandan daha hafif olacaktır. Yeni Audi A4 ailesi (tip adı B9), artan yakıt ekonomisine ve azaltılmış emisyonlara yardımcı olarak, ‘MLB Evo’ olarak adlandırılan ağırlık azaltma platformunun etrafında inşa edilmiştir. Aynı zamanda mevcut A4 temellerinden daha güçlü ve daha sert olacağından, işleme tarafında da ilgili kazançlar vaat ediyor. Audi, sürücülere ait otomobiller için daha çok itibar kazanmaya hevesli.

,” daha> önce gördüğümüz kabar%C4%B1k” e ve d bunun bir s modeli oldu konusunda daha fazla ipucu .>

Herhangi bir sismik şekillendirme değişikliğinin de beklemeyin – bu, genel A4 muhafazakarlığıyla uyumlu olarak, evrimsel bir adım öne geçecektir. S4, A4 ağacının tepesine doğru oturduğundan, en yeni LED ve matriks lazer ışığı kurulumlarını anlıyoruz, anlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir