Yakaladım! 2019’un yeni Ferrari 588’i – ve bu sefer de bir V6 olacak

By | Kasım 16, 2018

Ferrari F588 vahşi attı
Bu 488 GTB’nin yerine geçti
2019’dan itibaren – V6 versiyonu ile!

Yakın zamanda yakalanan casus fotoğrafçılarımızın bu gizli yeni Ferrari prototipi hakkında bilgi almak için etrafta dolaşıyorduk. Ve eminim ki yeni F588 – aslında 488 GTB serisinin yerine geçiyor.

CAR’ın kaynakları, giriş seviyesi V8 supercar’ın piyasaya sürülmesinden dört yıl sonra 2019’da bir sonraki iterasyonun süreceğini gösteriyor. Bize hakkıyla ilgili geliyor.

Ve büyük haber hatırla … de bu kez bir V6 versiyonu olacak olan Dino daha önce scooped ettik? Bu oluyor millet.

2019 Ferrari F588’deki yenilikler neler?

Yeni model ismi ile belirtildiği gibi çok fazla. Ferrari, temiz sac yeni modeller ve ağır modifikasyonlar arasında uzun zamandır bir flip-flopping geçmişine sahiptir, çünkü model, geliştirme maliyetlerini düşürmek için iki nesilden fazladır.

Ferrari supercar 2019'da V6 gücünü elde etti

488 GTB aslında bir yükseltilmiş 458 olduğundan, şirketin en yeni modüler platformuna dayanan yeni bir modelin zamanı.

Bu nedenle F588 projesi bir sonraki gen modelidir ve casuslarımız bu prototip kış testini İskandinavya’da 2019’da planlanan lansman öncesinde yakalamıştır.

Junior Ferrari’ye V6 gücü geliyor, diyorsun?

Buna inanmalısın. Ferrari , çok motorlu bir strateji üzerinde çalışıyor, çünkü emisyonları sıkıştırmak ve süper arabalarının mpg değerini arttırmak zorunda kalıyor.

Bu nedenle, ‘giriş seviyesi’ supercar için planlanan yeni 2.9 litrelik V6 motoru. Maranello’daki kaynaklarımız, V6 modelinin, GTB aralığını etkili bir şekilde ikiye bölen bir kısa dingil mesafesi modeli olabileceğini göstermektedir.

Ferrari 488 GTB, 2019’da güncellenmesi nedeniyle

Bu bağlamda, performans gereksinimlerinize ve ceplerin derinliğine bağlı olarak, şimdi V12 veya V8 gücü ile kullanılabilen GTC4 Lusso atış freni serisiyle yapılan yaklaşımı yansıtır.

Bununla birlikte, ayrı bir model olarak konumlandırılmak için V6 SWB’yi bekleyin. Dino isminin kullanılıp kullanılmayacağı bilinmiyor …

Yeni Ferrari V6 ne kadar güçlü?

Kaynaklarımız bi-turbo V6’nın 600bhp’ye kadar geliştirileceğini, bunun da en sonunda yeni Ferrari motoruna bağlı olan Alfa Romeo 2.9’dan ayırt edilebileceğini gösteriyor.

Ve 588 için V8 için hedeflenen odaklanmış Challenge / Stradale sürümlerinde 680bhp veya 720bhp yeteneğine sahip olduğu söyleniyor. Ve daha önce bir hibrid elektrik paketinin cıvatalanması, e-Ferrari’ye nod verilmesi durumunda potansiyel olarak 150bhp eklenmesidir.

CAR dergisinin Ferrari incelemeleri için buraya tıklayın

Ferrari F588 M: İsveç'te casus fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir