VW T-Roc R (2019) adım atıyor: sıcak geçişle tanışın

By | Aralık 4, 2018

► Daha hızlı VW T-Roc R kepçe
Yeni casus resimler sıcak SUV gösterir
2019’da satışa bekleniyor

Bu yeni casus fotoğrafları, günümüzde Wolfsburg’da teknelerini yüzdüğü sadece EV olmadıklarını doğrulamaktadır: performans araçları hala önemlidir ve işte bu noktada cesur bir VW T-Roc R crossover yolundadır. 2019’da satışta bekleniyor.

Almanya’daki Nurburgring’deki Volkswagen / Audi test tesisinden ortaya çıktık.

Esas olarak bir VW Golf R stilts (paylaşılan MQB mimarisi sayesinde), daha hızlı olan T-Roc, sıcak kapaktaki dört tekerlekten çekiş motorunu paylaşıyor ve turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli motora uzanıyor.

VW T-Roc R ne kadar güçlü olacak?

Word, 306bhp’nin en yüksek güç çıkışını da paylaşacak. Daha küçük ancak daha uzun bir gövdede, anahtar hızlanma rakamlarını Golf R’nin 5.1sec 0-62mph zamanından biraz daha yavaş ve en yüksek hızın da 155mph’ye geri döndüğünü tahmin ediyoruz. Bluff aerodinamiği, daha uzun bir ağırlık merkezi ve daha yüksek bir kütle, bunların tümünü etkileyecek.

Yüksek hızda performans ve dayanıklılık testlerinden geçtiği Nurburgring test tesisinin yakınındaki T-Roc R prototipini tespit ettik.

VW T-Roc R casus fotoğrafları: stilts sıcak bir kapak

Arkadaki dört egzoz borusu, bunun normal bir T-Roc olmadığının bir göstergesidir, ancak daha agresif bir aero paketi, tamponlar ve spoylerlerin nihai üretim sürümlerine eklenip eklenmeyeceği henüz belli değil.

Daha basit, yeniden düzenlenmiş gündüz farları (DRL’ler) yukarıdaki yeni görüntülerde de görülebilir. Volkswagen, saf sıcak hatchbacks için GTI rozeti tutmak için söz verdi; Ancak, daha hızlı SUV’lerin R monikerini giymelerine izin vermekten mutluluk duyarız.

Daha büyük frenler, daha büyük çaplı alaşım jantlar ve ayarlı süspansiyon VW T-Roc R görünümünü tamamlıyor.

Mayıs 2018'de konuşlandı: Yeni VW T-Roc R, Nurburgring'deki Volkswagen grup test tesisinden çıktı

T-Roc ürün yelpazesi İngiltere’de çok iyi satılıyor: Volkswagen UK yılın ilk dört ayında 4272 sattı ve daha büyük tekerlekleri, spor süspansiyonu ve bodykit 2018 yaz mevsimine geldiğinde daha sportif R Line özelliğinden önce.

Ne zaman bir Volkswagen T-Roc R alabilirim?

Yeni, tam yağlı T-Roc R türevini daha sonra 2018’de, muhtemelen Ekim ayında Paris motor şovunda görmeyi bekliyoruz. Fiyatlar hakkında konuşmak için çok erken, ancak 2019’un ilk yarısında İngiliz showroomlarına indiğinde 30.000 £ ‘dan herhangi bir değişiklik görmeniz halinde şaşırırdık.

Tüm VW araba incelemelerini buradan okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir