VW T-Cross mini geçit alay etti

By | Aralık 9, 2018

► VW’nin beşinci ‘T’ yumuşak yol tutucusu
► T-Cross, Nissan Juke rakibi
► MQB Polo tekniğini paylaşıyor

Geçtiğimiz hafta, yeni T-Cross’un yakın üretim prototipini VW testine tabi tuttuk (şimdi aşağıdaki resimlere bakınız) ve şimdi Volkswagen, yeni mini-crossover’ının resmi tasarımını yayınladı.

Seat Arona and a rival to the ever-popular Nissan Juke , the group’s smallest soft-roaders all rely on the hardware of the latest Polo” kapa> donanımına güveniyor . Ve evet, bu her zaman önden çekişli olacak demektir – 4wd kahramanlık bu sektörde gerekli kabul edilmez.

VW T-Cross: ne beklemeli

Adından da anlaşılacağı gibi, yeni 2018 mini-SUV , 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda gösterilen

Birçok üretici gibi, VW görünüşte alıcıların talebini karşılayacak kadar geçiş sağlayamıyor. Wolfsburg umuduyla bu, pert boyutları, samimi stili ve daha genç alıcıları markalara çekecek bir fiyat etiketi sunuyor.

Oldukça kompakt bir SUV; VW şimdi sadece 4107mm uzunluğunu teyit etti, bu da onu tipik bir süperden daha uzun bir bıyık yapıyor. Sürgülü bir arka koltuk, alıcıların uzuvlar veya bagaj için alan öncelikleri arasında seçim yapmasına izin verecektir.

MQB faydaları

Volkswagen, T-Cross’un MQB tabanının, boyutu için beklediğinizden daha fazla alana sahip olduğu ve ayrıca artırılmış bagaj alanı ve güvenlik özelliklerinden yararlandığı anlamına geliyor. Grubun en küçük SUV’u, her yerde bulunan MQB A0 mimarisine dayanmaktadır; bu, sunulan motorların ve elektrikli aletlerin çoğunlukla grubun başka yerlerinde aşina olacağı anlamına gelir; ön destek ve şerit asistanı standart olarak bulunur.


Fiyat

Pazar konumlandırması doğrultusunda, Volkswagen T-Cross üretiminin 18.000 sterlin civarında fiyatlandırılmasını bekliyoruz. Wolfsburg, 2018 sonbaharında yeni otomobilin açıklanacağını doğrulamasına rağmen, sağdan direksiyonlu motor satışları 2019 yılına kadar başlamayacak.

T-Cross, Avrupa, Çin ve Güney Amerika’da satış yapan Volkswagen için küresel bir otomobil olacak.

VW’nin satış ve pazarlama sorumlusu Jürgen Stackmann’ı ve tasarım şefi Klaus Bischoff’un aşağıdaki resmi videoda yeni Volkswagen T-Cross’ı açıklamasını izleyin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir