Volvo XC90 Mk3 nedeniyle 2021 – sadece hibrit ve EV

By | Aralık 8, 2018

Yeni 2021 Volvo XC90
BEV ve PHEV güç aktarma organları
ABD’de inşa edilecek

Volvo’nun üçüncü nesil XC90 SUV, İsveç otomobil markası tarafından onaylanan 2021 yılına ulaşacak. Ayrıntılar zeminde zayıf ama CAR, SUV alıcılarının yeni SUV tam olarak ortaya çıktığı zamanki iştahını çekecek bir kaç benzersiz ayrıntıyı ortaya çıkardı.

Peki, yeni 2021 Volvo XC90 hakkında ne biliyoruz?

Her şeyden önce, Volvo, resmi olarak üçüncü nesil XC90’ın, ABD’deki yeni Güney Carolina merkezli fabrikada inşa edileceğini doğruladı. Yeni fabrikayla ilgili medya iletişiminde gömülü olan Volvo şunları söylüyor: “2021’den itibaren, [Charleston, SC] fabrikası aynı zamanda yeni nesil Volvo XC90 büyük premium SUV’u da üretecek.”

Yeni Volvo S60 hakkında daha fazla bilgi için – Charleston’da inşa edilecek ilk otomobil

Tamam, nükleer füzyon tarafından desteklenecek mi?

Hayır hayır. Ancak Volvo’nun başkanı ve CEO’su, Volvo’nun tüm yeni modellerini elektrikli hale getirme planına uygun olarak, yalnızca içten yanmalı, sadece motor modellerinin olmayacağını doğruladı. Hem plug-in hibrid (muhtemelen Twin Engine moniker altında) ve tam bir pil elektrik modeli mevcut olacak.

Volvo XC90: üçüncü nesil SUV 2021 yılında başlayacak

‘[Yeni S60] dizel olmayan ilk otomobil, hepsi bunun ardından böyle olacak. Diesels daha önce piyasaya sürülen araçlara bir alternatif olacak – müşterilerin bunları satın almaya devam ettiği sürece dizelleri olacak, ‘diyor Volvo patronu Håkan Samuelsson,’ ancak yeni nesilleri geliştirmeyeceğiz – elimizdeki şeyi satacağız . Böylece yeni arabalar hibrid veya saf elektrik ile benzinli olacak.

‘Bu araba [yeni XC90] tamamen elektrikli veya hibrid olacak. Eğer gerçekten esnekliğe ve aralığa sahip olmak istiyorsanız, melez olanı seçmelisiniz. ‘

Bu bağlamda, mevcut nesil XC90’ın T8 Twin Engine hibritinin maksimum yakıt aralığı, bir dolu tankta 1740 mildir, ancak elbette otomobilin biraz ludicrious 113mpg yakıt ekonomisi rakamından çıkıyor. Deneyimlerimize göre, her gece takıp kısa seyahatler yaparsanız ortalama 40-50mpg olma olasılığı daha yüksektir.

En iyi elektrikli arabalar ve EV’ler

Üçüncü nesil Volvo XC90: fiyat ve çıkış tarihi

2021’de bir sonraki Volvo XC90’ın ilk resmi resimlerini görmeyi bekliyoruz.

Volvo incelememize göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir