Tamamen yeni 2018 Bentley Continental GT, dünya çıkışından önce saatlerce konuştu

By | Kasım 25, 2018

► Yeni 2018 Bentley Continental GT
► Panamera ile paylaşılmış yapı
► Conti GTC’nin en son spiz resimleri de

Yeni %C3%A7%C4%B1kmas%C4%B1ndan” birka> saat önce, casus fotoğrafçılarımız yeni ‘lüks’ modelini daha önceki ‘prototip siyah’ gardıropu olmadan yakaladılar.

29 Ağustos 2017’de daha sonra yeni Conti GT’nin tam resmi fotoğrafları için CAR’in web sitesinde kalmaya devam edin.

Bu hafif gizlenmiş kepçe fotoğrafları, mavi bir araba soğuk hava testinin daha önceki görüntülerini izler.

Bu resimler bize yeni Bentley Continental GT hakkında ne söylüyor?

Conti’nin temel tasarımının çoğunu ortaya çıkaran plastik örtü atıldı. Hala yanlış far ve Audi tarzı kuyruk-ışık grafikleri var, ama altında parlayan ışık şekillerini gizleyemezler.

Geri çekilebilir bir arka spoyler, mevcut Conti üzerindeki arka pencereye yakın konumundan daha arkaya doğru kaydırdı.

Daha önce, kuzey İsveç’teki kış denemelerinde ve Nürburgring çevresinde kuru hava testlerinde siyah camo kaplı coupe ve drop-top GTC’yi gördük. Yukarıdaki galeride gösterilen önceki prototipler, gerçek gövde üzerinde diğer plastik elemanlarla kamufle edilmiştir.

Bentley Continental 2017

Açık olan tek şey, yeni Conti’nin selefine göre büyüdüğü ve her yöne doğru genişlediğidir.

Cildin altında ne var?

Porsche tarafından ortaklaşa geliştirilen ‘MSB’ adlı yeni bir modüler platform. Yeni Conti’nin esnek, ön-orta motor yapısı aslında en son Porsche Panamera ve 2017’de bir sonraki Cayenne ile ikiye katlandı.

EXP” speed konseptine> (altta), özellikle farların ve alt-yalan ızgarasının hareketli yerleştirilmesinde birkaç orantısal benzerlik var.

Bentley Speed ​​Six: Etkisi yeni 2018 Continental GT'de hissediliyor

Ancak Speed ​​6’nın kendisi, yeni Continental GT’nin yanında bir üretim gerçekliği haline gelmesi planlanıyor. Bentley CEO’su Wolfgang Dürheimer, 2020 için EXP10 Speed ​​Six’in (ve 2021’in açık versiyonu) üretim versiyonunu teyit etmek için kayıtlara geçti. Conti’nin boyutu büyüdükçe, aynı modüler MSB mimarisi üzerine inşa edilecek olan biraz daha küçük Hız 6 için daha fazla alan açıldı.

Yeni Bentley Continental GT ne zaman üretime ulaşacak?

2017’nin sonlarında piyasaya çıkması bekleniyor. Mevcut Conti GT, Bentley markasını, Bentley markasını yepyeni bir kitleye açarak, daha önce çok daha fazla sayıda satıyor ve VW Group platform paylaşım ekonomilerini can sıkıcı hale getiriyor. Ölçek Halefi doldurmak için büyük ayakkabılar var.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir