Subaru Viziv Tourer Concept, Cenevre Otomobil Fuarı ‘nda Station Wagon Olarak Tanıtıldı

By | Mart 10, 2018

Cenevre Otomobil Fuarı tartışmasız dünyanın en iyi otomobil fuarlarından bir tanesi diyebiliriz. Cenevre gibi otomobil fuarları tüketicilerin tepkilerini birebir olarak gözlemlenebildiği sadece showroomlardaki müşterilerin değil yatırımcıların aynı zamanda bayilerinde katılım sağladığı büyük bir otomobil pazarı diyebiliriz.

Subaru Viziv Tourer Concept

Subaru Viziv Tourer Concept Station Wagon olarak üretilmiş dört tekerleğinden de çekiş sağlayabilen güçlü ve performanslı bir geniş otomobil diyebiliriz. Hem görsel tatmin hemde performansı sürücü üzerinde etki bırakacağı kesin.

Subaru Viziv Tourer Concept

Bu büyük Subaru Viziv Tourer Concept Station Wagon otomobildeki jantlarda 20″ olarak üretilmiş ancak iç görselleri henüz piyasaya servis edilmemiştir. Lakin station wagon olan bu araç iç kullanım 4 kişilik olarak tasarlandığı söylenmekte bu 5 kişilik bir araca göre performans artıran bir avantaj olarak görülebilir ancak station wagon a eklenecek olan yük bunu karşılayacaktır.

Subaru zaten performans araçları ürettiği için fuardaki yorumcular 1 kişi eksik yada fazla polemiklerine girilmemiş bile çift egzoz ve difüzör göz doldurmakta.

En son olarak ise eğerki dikkatli bir Araba Geek! takipçisiyseniz yan aynaların neden eklenmediğini biliyor olmalısınız.

4 thoughts on “Subaru Viziv Tourer Concept, Cenevre Otomobil Fuarı ‘nda Station Wagon Olarak Tanıtıldı

  1. Abdul Samet Yıldırım

    Bu arabanın hastasıyım. İnşallah bir gün satın almak nasip olur 🙂 bu arada dikiz aynasının neden olmadığını çok iyi biliyorum 😀

    Reply
  2. Gökhan

    Subaru fark yaratan bir araba. Belki de yılların tecrübesi. Umarım birgün alabilirim. Paylaşım için teşekkürler.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir