Speedsters ve Volantes: En son Aston Martin Zagatos casus oldu

By | Kasım 24, 2018

Yeni Aston Martin Vanquishes casus oldu
Zagato Volante ve Speedster testi
► Son fotoğraflar, yayın tarihleri, fiyatlar

2016 Pebble Beach concours’da gösterilen Aston Martin Vanquish Zagato Volante’yi hatırlıyor musunuz? Gaydon gerçek şeyi başlatmaya çok yakın görünüyor.

Papazlarımız, Aston’un küresel satışlardan önce dayanıklılık testini üstlenmesinden dolayı, Almanya’daki Nurburgring’i kasıp kavuran karbon elyafı yol tutuşunu yakaladı.

Ve bir sürpriz daha var: bir Zagato Speedster versiyonunu da (yukarıda) okuyorlar. Her iki özellik de Aston Martin ile 1960 DB4 GT Zagato’ya 50 yıldan fazla dayanan İtalyan tasarım evi Zagato ile birlikte kuruldu.

Aston Vanquish Zagato Volante ve Speedster’ı ne zaman alabilirim?

Kaynaklarımız, soft-top Volante’nin (aşağıdaki) 2018’de küçük bir üretim öncesinde, bu yılki Pebble Beach etkinliğinde Ağustos 2017’de gerçek olarak gösterileceğini bildirdi. Satışlar sadece 99 araba ile sınırlı olacak ve bu da koleksiyoncuların özel.

Aston Martin Vanquish Zagato Volante: Nurburgring'de casus fotoğrafları

Mayıs 2016’da Villa d’Este concours’da başlatılan Vanquish Zagato Coupe’ye eşlik edecek.

Her iki Zag, ‘arkadan aydınlatmalı’ LED arka lambalar, One-77 tarzı aynalar, çakışmalar ve yeni bir açılır arka spoyler gibi benzer yükseltmeleri de takip ediyor.

Yükseltilmiş V12 gücü ve kompozit üstyapı ile elde edilen daha hafif bir çırpma ağırlığı sayesinde performans yıkıcı olmalı.

Speedster versiyonunun (aşağıda) zamanlamalarına dair bir şey yok, sıra dışı kambur sırtlı payandaları ile çift kabarcık Zagato çatısına (orijinal olarak kasklı passegnerleri barındırmak için tasarlandı) ve daha fazla açık hava vibe.

CAR ofisindeki bazıları – fısıldayarak – arkada Mazda MX-5 RF’nin tonlarını bile gördüler …

Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Speedster için çift kabarcık arka uç

Güç, teknik özellikler, performans lütfen …

Üst üste Zagatos, aynı 5.9 litrelik V12 ile 592bhp ve 465lb tork değerine sahipti; İçerdekilere göre, 4.0sn’den daha rahat bir şekilde 0-62mph garanti etmek için yeterli olmalıdır.

Zagato ikizlerinin ne kadar tutacağını sormak zorunda kalırsanız, muhtemelen onları karşılayamazsınız. Daha önce bildirilen Volante koşusu 99 otomobilin satışını yaptı ve neredeyse yarım milyona mal oldu; Speedster’ın daha da özel olması muhtemel, sadece 28 modelin bir araya gelmesiyle ve 1,3 milyon sterlinlik bir değişimden geçmeyeceksin.

Tüm Aston Martin incelemelerini buradan okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir