Smart Fortwo Cabriolet (2015) bir cropper geliyor: yeni spyshots

By | Eylül 25, 2018

Yeni Smart Fortwo Cabriolet
Talihsiz off-road sahne arayüzü
Yeni 2015 Smart soft- top’ta ekstra detay

İşte alışılmadık bir kepçe ve biraz da mutsuz biri: paparazzo, talihsiz bir gezinti yolunun ardından yeni 2015 Smart Fortwo Cabrio’ya tökezledi.

Bu noktayla ilgili hiçbir korsanlık izi yok – kazalar hepimizin başına gelebilir – ancak yeni Akıllı soft-top’a ancak herhangi bir gizleme ile faydalı bir bakış getiriyor.

Smart Fortwo Cabriolet: gerçekler

Yeni üstsüz şehir aracı 2015 yazında piyasaya sürülecek ve bu prototipler üzerindeki gizliliğin yokluğu dünyadaki ilk çıkışların çok uzak olamayacağını gösteriyor.

Smart, Daimler’in küçültülmüş roadster’ında açık hava efektleri sunmak için geriye soyunan kontrast renklerdeki kaportaya sahip, katlanan arka tavan çatısıyla yapışıyor.

Hatchback’inkileri yakından yansıtmak için motoru ve teknik detayları bekleyin (burada test edilmiştir) . Bu, doğal emişli veya turboşarjlı formlarda bulunan küçük bir 0.9 litrelik üç silindirli motor anlamına gelir.

2015 Smart Fortwo Cabriolet için karşıt yumuşak tavan

Ve – zafer olsun! – Akıllı sahipler artık nodding-dog’a sahip olmak zorunda kalmıyor; çift ​​debriyajlı otomobiller artık sunuluyor veya alıcılar manuel şanzıman seçebilir.

Tridion güvenlik hücresinin, manzaraya istenmeyen bir gezi gerçekleştirirseniz kullanışlı olduğunu iddia ediyoruz. Bu bulutta bir tane gümüş kaplama varsa, düşmüş Fortwo Cabriolet’in tek parça halinde, ön cam hasarı veya yolcu hücresi girişimi olmaksızın çok fazla göründüğü ortaya çıkıyor. Hava yastığının prototiplerde kullanılmaması normaldir , bu da SRS sisteminin neden konuşlanmadığını açıklayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir