Skoda Roomster (2016): Rozet mühendisliği VW Caddy olarak yeniden doğmuş garip vagon

By | Ekim 7, 2018

Skoda Roomster 2016 yılında geri döndü
(duller) VW Caddy ikiz olarak yeniden doğuyor
Daha pratik, ancak daha az ilginç

Skoda’nın yaratıcı patlaması yıllar geçti mi? Geçtiğimiz ay, yeni nesil Yeti’nin yeni VW Tiguan crossover ile aynı çizgide düştüğü için bağımsız bir şekilde bağımsız ruhundan nasıl kurtulacağını açıkladık – ve şimdi burada gelecekte Skoda Roomster’ın daha az belirgin bir olasılık olduğunu kanıtlıyoruz.

Casus fotoğraflarımız Avrupa’daki testte 2016 Roomster’ı yakaladı ve gerçekten sadece yeniden yapılandırılmış bir VW Caddy minibüsün, sadece Skoda-üstünde tasarımın önündeki mütevazı şekillendirici değişikliklerle doğrulandığını doğruladı. Evet, Skoda Citigo , VW Up / Seat Mii ile aynı yolu takip ediyor.

Skoda’nın büyüme döngüsü bir olgunluğa ulaştı mı?

Öyle görünüyor. CAR dergisinin son kepçe resimleri, zaten bildiğimiz şeyi onaylıyor: Skoda, grup stratejisiyle uyumlu hale geliyor – ve niş ürünler için daha fazla ahlaksız farklı tasarımlar bitmiş gibi görünüyor.

2006’da piyasaya sürülen orijinal Skoda Roomster , tuhaf bir solcu boylu uzun boyluydu. Bu, yüksek tavanlı bir Japon çok-alanlı aracın bir karışımını Euro MPV’ye ve benzersiz karakterin kirpiklerine sahipti. Satış listelerini hiçbir zaman yanıltmadı (İngiltere’deki en az Skoda satış rakamı, yılda sadece 3000 civarında satılıyor), Çekleri yeni modelin bir VW grup ürününe daha yakın olması gerektiği bir köşeye zorladı. Bu durumda geniş Caddy minibüsü.

Yeni 2016 Skoda Roomster’ı ne zaman görebiliriz?

2016 yazında bir motor şovunda piyasaya sürülecek olan yeni MPV / minibüsünüzü bekliyoruz, ancak İngiltere’nin ithalatçısı henüz doğru motorlu satışlara bağlı değil. Gemide yer kaplamak zorunda, o van kökleri ve sürgülü yan kapılar pratikliğe daha fazla yardımcı olacak. VW grup motorları ve şanzımanları paketi bekliyoruz ve büyük olasılıkla 4wd de mevcut olacak.

Skoda tarafından hazırlanan FOUR yeni SUV’ları okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir