Skoda Kodiaq SUV, Çekleri geçit alanına uzatıyor

By | Ekim 27, 2018

► Skoda Kodiaq teste yakalandı
► Vision S konseptinin aynaya bakması
► Paris’ten tam detaylar açıklanacak

Çek Yepyeni Kodiaq adını doğruladı , ancak 2016 Paris Otomobil Fuarı’na kadar otomobilin tamamen açıldığını görmeyeceğiz.

Skoda’nın ilk aile boyu SUV’si

Bizim casus fotoğraflarımız Skoda Kodiaq’ı, bir top-ağır wobbly 4×4 siluetinden ziyade, alçak irtifa şişirilmiş bir emlak arabasının bir şeyiyle, terbiyeli bir crossover olmak için ortaya çıkarır.

Bu hafifçe kamufle edilen prototip, alacakaranlığa kadar bekledi, ancak CAR’ın casus fotoğrafçıları, yedi koltukluların en iyi fotoğraflarını çekmek için birkaç kare çekti.

Ve tasarımının Vision S konsept otomobilinin aynısını yansıtacağını doğruladılar. Sober şekillendirme, Skoda’nın karakteristik olarak keskin-uygun kırışıklıkları ile günün düzenidir.

Skoda Kodiaq teknik özellikleri ve detayları

Hiçbir şey teyit edilmemiş olsa da, Skoda crossoverının VW Tiguan ve Seat Ateca kardeşlerinde halihazırda görülen güç aktarma organlarının çoğunu kullanacağını ve uzatılmış MQB mimarisinin çalışan donanımını ödünç alacağını tahmin etmek için bir vaftiz olmak zorunda değilsiniz. Bu, motor dizisinin aşağıdaki gibi olabileceği anlamına gelir:

Benzinli motorlar

  • 1,4 litrelik 148bhp
  • 2,0 litrelik 178bhp
  • 2.0 litre 217bhp

Dizel motorlar

  • 2,0 litrelik 148bhp
  • 2,0 litrelik 181bhp

Eklenti bir hibridin, yaşam döngüsünün ilerleyen bölümlerine katılması bekleniyor. MQB platformu, kablosuz telefon şarjı, sersemletme ayağıyla açılan arka kapaklar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi akıllıca takunya teknolojisini de beraberinde getiriyor.

Kodiaq’ı ana akımdaki Nissan Qashqai ve X-Trail gibi rakip geçişlere bekliyoruz. Skoda ayrıca, Audi Q5 ve BMW X3 de dahil olmak üzere premium alternatiflerden satışları artırmaya yönelik büyük emelleri de beraberinde getiriyor.

CAR dergisi tarafından Skoda Kodiaq casus fotoğraf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir