Skoda, herkes için crossovers: dört yeni Çek SUV geliyor

By | Kasım 10, 2018

Dört yeni Skoda geçiti
Yeni Yeti Kutup Çağrısı
Artı 2019’a kadar elektrikli bir SUV

Skoda , Ar-Ge bütçesinin çoğunu Kodiaq’a katılmak için yeni bir geçişler yaratmaya odaklıyor.

On yılın sonunda bir Kodiaq Coupe’den fısıldayan bir elektrik aktarma organıyla çalışan bir bebek SUV’a kadar her şey olacak.

Skoda geçitleri overdrive’a gidiyor

Her büyük oyuncu gibi, Skoda da talep sürerken crossover ineği sütü almaya çalışıyor. Doygunluk daha sonradan daha çabuk gerçekleşecek, ancak şu anda üreticiler cömertçe fiyatlı ve büyük ölçekli SUV’lar tarafından izin verilen yağ karlarını görüyorlar.

İşte şimdi ne başlatıyorlar.

1) Bir Kodiaq Coupe

Kodiaq'ın yeni Coupe versiyonu geliyor

LWB Tiguan’a dayanan yeni Kodiaq’ın ardından, marka 2017 Şangay motor şovunda Kodiaq kupasını sunacak.

Çin için Çin’de üretilen, muhtemelen 2019 yılında Avrupa’ya gelecektir. Donanım, beş kapılı yedi koltuk modelini yansıtır, ancak tavan çizgisi daha X6 benzeri, spor cazibesi için düşürülür.

2) Yeni Skoda Yeti, Polar olarak adlandırılacak

Yeni 2017 Skoda Polar

Ayrıca 2017 yılında Polar isimli MQB platform tabanlı Yeti’nin yerini göreceğiz. Out, Mk1 Yeti’nin kendine özgü stilini yansıtıyor ve daha düzlemsel, VW taklit eden düz sac metalle geliyor. Utanç.

Bu aslında ihtiyatlı bir şekilde yeniden tasarlanmış Seat Ateca’dır . Açıkça, Ateca da kaynaklarımıza göre Skoda tarafından geliştirildi.

3) Fanları küçültmek için kompakt bir elektrik crossover

Volkswagen'in MEB elektrik mimarisi de bir Skoda crossover'ı üretecek

SUV üç numaralı aslında daha fazla bir CUV. Grubun VW ID’sine (yukarıdaki) öncülük eden yeni modüler elektrik mimarisinden (MEB) türetilen bu coupe benzeri sıfır emisyon modeli, 2019’da lanse edilecek.

4) Artı ucuz bir ‘n’ neşeli Skoda SUV

Son olarak, bizim casuslarımız Çin’de montajı yapılacak ucuz bir giriş seviyesi CUV’yi öngörüyor ve üretimin 2019’da yapılması bekleniyor. 2020 yılına kadar Avrupa’ya yapması bekleniyor.

Maliyet nedenleriyle, bu model hala eski PQ platformu Skoda Fabia için güncel tutmak için kullanır. Rakipler Fiat 500X, Opel Mokka ve Renault Captur’u içerecek.

CAR dergisinin daha fazla Skoda kepçe için buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir