Skoda dört yeni SUV topladı: Çekler neden crossover çıldırıyor

En fazla dört yeni Skoda SUV
Önce Tiguan tabanlı geçit
Coupes, bebek 4x4s ve daha fazlası

Skoda, gevezelikler ve 4×4’lere yönelik büyük endüstri eğilimleriyle düzeldi. En iyi pirinç, Skoda’nın aile dostu pratikliği ve paranızın karşılığını veren temel değerleriyle yeni modellerin uyumunu sağlayacağından emin.

Skoda SUV prototip dağ testi

SUV # 1: Tiguan tabanlı bir geçit

Birincisi, bu haftaki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda ortaya çıkarılan yeni VW Tiguan’ın MQB koşu ekipmanını ödünç vermeyen bir SUV. Skoda için yeni bir gardıropta, ince, dar ve bölünmüş farlarla ve uç uca uzun duruşla, 4.7m uzunluğunda bir 4×4.

Önemli olan, isteğe bağlı üçüncü koltuk sırasına sahip yedi koltuklu olarak sunulacak ve Skoda, aile hayatını kolaylaştırmak için (‘Superb’s şemsiye kapılara yerleştirilmiş)’ bolca ‘Zeki’ dokunuşlar vaat ediyor. 2016 yılının sonlarında İngiltere’ye satış vaadiyle bu araca bakınız.

SUV # 2: bir X4 rakibi coupe mash-up!

Şok hareketinde Skoda, Tiguan-crossover’ından yola çıkarak, sadece beş cisim için oldukça eğimli bir çatı ve alan ile daha sportif bir coupe-SUV tasarladı.

Başta Çin olmak üzere lansmanını araştırıyor, ancak yanıt yeterince güçlüyse Avrupa’nın ve dünyanın geri kalanında satılabileceğini kabul ediyor. Soru şudur: Dünya, tıkanmış, gangster-spec Skoda coupe-cum-mud-plugger için hazır mı? Yönetim kurulu onayını geçerse, bunu 2018’de görmeyi beklersiniz.

Skoda Yeti

SUV # 3: Yeti bir karakter baypas alır

Habersiz haberler: Çek giyimindeki bir Tonka oyuncağı olan karizmatik Yeti, yukarıda ayrıntılı olarak daha büyük SUV ailesine bebek kardeşi olarak tasarlanan daha vanilya SUV’u lehine bırakılıyor. İki paylaşım teknolojisi, parça ve dikkat çekici derecede yüksek bir stil.

Neden Yeti DNA’sını kaybediyorsun? Çünkü Yeti, özellikle Asya’da, ironik olarak, bölücü olduğunu kanıtladı. Skoda, pazar lideri Nissan Qashqai’nin beşte birinden azında yılda sadece 8000 civarında satıyor. Git rakamı. 2018’de yeni Yeti’ye bakın.

SUV # 4: Nissan Juke setine bir bebek rakibi

Bir sonraki taksimi tahmin etmek için sürpriz yok. Juke ve arkadaşlarının eşleşmesi için genç bir geçittir ve Volkswagen ve Seat’den dizilmiş kızkardeşi SUV’lerinden çizer.

Bu araba hala planlama aşamasında ve yeşil ışıklı olmakla birlikte, stil eskizleri, aile odaklı Skoda SUV’lerinden daha maceracı olabileceğini gösteriyor. Ve hepsi 4wd sunacak olsa da, sadece ön sürücü olacak. Bu son geçiş eki, on yılın sonuna kadar geçerli olmazdı.

Skoda, SUV partisine neden izinsiz giriyor?

Tüm analistler, SUV’lere yönelik küresel talebin hız kesmeden devam ettiğine katılıyorlar. İngiltere’de, son yıllarda büyümenin% 80’i SUV sektöründen gelmiştir. Ve bu, büyük otomobil üreticileri için, fabrikalarını meşgul ve büyüme grafiklerini olumlu tutmaya istekli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araba Geek!
#Üst