Şimdi, Le Mans’a doğru yol aldığımız şeyi biliyoruz: Renault Talisman

By | Eylül 29, 2018

► Yeni Renault Talisman casus oldu
► Le Mans’a gizemli araba
► Şimdi Laguna halefi olduğunu biliyoruz.

İşte bu hafta çözdüğümüz bir bulmaca: CAR dergisinin sanat editörü Matt Tarrant, 2015 Le Mans 24 saat sürdüğü manevralar üzerindeki bu kamuflajlı prototipi buldu. Artık bunun, Fransız firmasının Laguna yerine geçmesi için yeni 2015 Renault Talisman olduğunu biliyoruz.

O zamanlar, Matten’den, Eurotunnel’den La Sarthe’ya giderken Rouen’i gezdirdiği için, bu durumdan bahsetmemişti. Konvoy’da süren iki Talismandan mı (ya da Talisli adamlardan mı?).

Çok görünüyor … Germanic!

Gerçekten öyle. Şimdi, retro efektin gizlenmesinin, burnu domine eden devasa Renault pırlanta rozetini akıllıca nasıl maskelediğini ve kenarındaki Teutonic yüksek yanakları nasıl yaptığını görmek artık çok net. Arka farlarla, ön tamponu ikiye katlayan J-şekilli sürüş lambalarını da yapabiliriz.

Matt’e göre, Rouen’den yarışa doğru yol aldığımız gibi bu prototip çiftini gördük, ”dedi. ‘Tılsım hakkında iki şey beni vurdu: onun büyüklüğü – bu çok büyük! – ve yüksek, slab tarafları. Fransız plakasında olmasına rağmen, Fransız olduğunu düşünmedik. Laguna’dan çok farklı görünüyordu.

Talisman, Birleşik Krallık ve İrlanda’da satışa engel olmaksızın sağdan direksiyonda üretilmeyecek. Bunun yerine, yeni – eşit soldaki sürücüye – Espace , aralığının en üstünde daha kaliteli bir seçim sunmak için uyumlu bir çaba olarak eşlik ediyor.

Gizli prototip kamuflaj kılavuzumuz için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir