Sekiz yeni Skoda! 2017-2020 ürün planları üzerinde kapak kaldırıyoruz

By | Kasım 25, 2018

Skoda product plans outed Skoda ürün planları çıktı
New small SUV follows Yeti Yeni küçük SUV, Yeti’yi takip ediyor
Plus EVs, facelifts and more Artı EV’ler, faceliftler ve daha fazlası

? Çeklerin bijou ve parlak sand%C4%B1n%C4%B1z“> Biz de öyle yaptık. Ancak, yeni bir ürün saldırısının bir parçası olarak, karakteristik küçük SUV’u 2019’daki yerini alarak değiştirmeyi planlıyorlar.

, Skoda is being forced to reappraise its product portfolio like never before. Skoda’n%C4%B1n” yeni araba stratejisinde planlamas>

2017 yılında Skoda ürün yelpazesi: daha fazla model geliyor

1) Yeni bir Skoda Yeti bebek SUV

and Seat” arona> ve

2) Elektrikli Skoda 2020 yılında geliyor

Volkswagen’in elektrikli araç (EV) programının hızlandırması doğrultusunda, Skoda akü araba kulübüne çok uzun süre önce katılacak.

(pictured above) – more of a crosover coupe than a traditional saloon car. 2020’de,

3) Skoda Karoq midi-SUV

Harika haber yok, bu. İlk resmi fotoğrafları çoktan gördük ve – aslında – prototipi zaten kullandık .

Karoq Çek ulusal elbiseli bir Tiguan’dır (yani küçülmüş, küçültülmüş bir Kodiaq).

Skoda Fabia, 2018 yazında facelifted olacak

4) ve 5) Facelifted Fabias ve Superbs

2018 yılının yazında, her daim Fabia serisi, yeni başlı farlarla ve daha ilerici, belirgin bir konturlu ızgarayla, marka için bir imza yüzü olmak için ne bekleyeceğimiz ile bir araya getirilecek. Emlak ve hatchback aile üyeleri eş zamanlı olarak spruced edilecektir.

Benzer bir yenileme Superb ailesine 2019’un başlarında sunulacak: yeni burun, daha fazla krom ve yeniden canlandırılan motorlar, şirketin ilk PHEV plug-in’i (40-50 mil elektrik aralığıyla) aynı zamanda facelift ile birlikte gelir.

Daha fazla eklenti, menzile yayılacak; CAR, yukarıdan aşağıya roll-out planlamasının planlandığını anlıyor, böylece Kodiaq ve diğer büyük Skodas’ların ilk olarak PHEV’leri almasını bekliyoruz – daha yüksek satın alma fiyatları, artan pil ve elektrik kontrol sistemlerini maskelemek için kullanışlıdır.

Skoda Rapid Spaceback

6) Tamamen yeni, daha yaygın Rapid Spaceback

-style family hatch in 2019. It’s promising to be much more mainstream and adds style to the previous utility focus. Bu önemli bir değişiklik: bit-parçası Rapid, 2019’da bir

7) Yeni Skoda Kodiaq vRS sonbahar 2018 nedeniyle

Skoda, daha hızlı olan vRS modellerini yakın zamanda düşürmeyi planlamıyor. Çekler, Kodiaq crossover’ın yeni bir performans türevini ortaya çıkarmayı planladıklarında gelecek sonbahar olacak.

Octavia vRS’nin şablonunu, daha büyük alaşım jantlar ve göze çarpan bol miktarda krom kaplaması ve tam genişlikli bir arka reflektör ile ince ama daha tehditkar bir bodykit ile takip edeceğiz. Hangi motorlarda sunulacağı konusunda henüz bir şey yok, ancak güçlü (twin?) Turbo dizininin en popüler teklif olacağını tahmin ediyoruz.

O sonbahar satış öncesi 2018 Paris motor şovunda Kodiaq vRS görmek için bekliyoruz.

Kodiaq Çek otomobil üreticisi için iyi satmaya devam ediyor; Şubat 2017’de satışlar başladığından beri 27.000 sattı.

Skoda Octavia: bir sonraki 2020 yılında

8) Sonraki Octavia: 2020 için kanatlarda bekliyor

Son ama en az değil, bir 2020 lansmanı için onaylanan bir sonraki Octavia. Mevcut görünümde bir sıçrama yapacak ve yeni Skoda’ya daha iyi bakacak – muhtemelen bir dizi elektrikli seçenek ve en son otonom yeteneklerle de.

Bu cesur yeni bir on yıl: Benzinli ve dizel hala baskın olacak, ancak akülerle çalışan Skodas daha da yaygınlaşacak. Ve ürün planlamacıları% 40 – kırk yüzde olduğunu hesaplıyor ! – Skoda’nın çıkışının tamamı SUV ya da geçitler olacak, yani Octavia gibi otomobiller, alıcılar daha uzun, daha büyük ve daha dayanıklı modellere akın ettikleri için gittikçe azalacak.

Bu henüz bir pazarlık eğilimi göstermeyen bir piyasa trendi …

Skoda araba incelememizi buradan okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir