Seat SUV (2016) çekmeye devam ediyor

By | Eylül 29, 2018

2016 Seat SUV spied testi
Leon-on-stilts’ın erken önizlemesi
2016 Cenevre Fuarı için planlanan ilk gösterim

Seat, yakın gelecekte yolda en az iki, hatta üç, yüksek sürme modeliyle SUV’lerin saldırısını gösteriyor. İşte, işçilerinin meyvelerinin erken bir işareti, Avrupa’da aşırı yüklü bir römorkla Avrupa’da test yapmak.

Bu yaklaşan Seat SUV modeli hangisi?

Koltuk başkanı Jürgen Stackmann, Tim” pollard> iki SUV’un boru hattında olduğunu ve Tiguan büyüklüğünde (ve sonraki gen Tiguan tabanlı) orta ölçekli geçit ile başladığını son” zamanlarda gece testi yapt a sarg leon> bakın – ama yine de burada gösterilecek birkaç Seat” tasar patronu alesandro mesonero ile seat konseptinin etraf y yapmak i buraya t>

Neden bir römork çekiyor?

Pek çok prototip, ağır yük römorklarını taşımak, sadece çekme karavanlarını, at kutularını ve benzerlerini çoğaltmak değil, aynı zamanda aks yüklerini değiştirmek ve genellikle iletimi zor bir zaman vermek için tespit edilir. Dayanıklılık test sahasında, araçların sık sık, şaftlarını ve şanzımanlarına işkence yapmak için bir römork çekerken tam geçişli girişimleri denemeleri gerekmektedir. Ford, Transit van dayanıklılık testi söz konusu olduğunda, kendi römorklarını inşa etmek zorunda olduklarını söylemiştir.

Nissan’ın Qashqai’sı, büyük, yol odaklı SUV şablonunun ne kadar başarılı olabileceğini gösterdi. İspanyol görünümlü bir choppier şansı, satışlarının bir kısmını çaldı mı? Bu alanı izle.

Category: Oturma yeri Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir