Rolls-Royce Cullinan SUV: arka koltuk görüntüleme galerisi ortaya çıktı

By | Aralık 2, 2018

► En yakın bakış henüz Rolls-Royce 4×4
► Azaltılmış kıvrım, arka lambalar ortaya çıktı
► Çok büyük – 5500mm’den uzun

Rolls-Royce Cullinan ilk ilan edildiğinde, bunun abartılı olacağını biliyorduk, ama şimdi yeni detaylar ne kadar aptalca olacağını açıkladı. Bu haftanın başlarında, Rolls-Royce Cullinan’ın bir Viewing Suite ile ya da normal insanlara bottan dışarı katlanan iki arka koltukla kullanılabileceğini duyurdu.

Cullinan’ın koltuklarının en iyi deriden yapılmasını beklediğiniz gibi, Rolls-Royce da o zamandan itibaren ‘incelikle ortaya çıkan’ bir kokteyl masası içeriyor. Rolls-Royce, koltukların ‘nefes kesen manzaralara katılmaya ya da bir spor karşılaşmasını izlemesine ya da çocuklarının okul spor günlerine katılmalarını izlemek için kullanılacağını söylüyor. Yani bu var.

Cullinan hakkında bildiğimiz her şey için, okumaya devam et


Rolls-Royce Cullinan SUV: Bildiğimiz her şey

Bu resmi. Rolls-Royce , SUV ismini onayladı: Cullinan – 2018’in sonuna doğru lansman yapılması planlanıyor.

Yeni Rolls-Royce Cullinan, markanın yıllardır üzerinde çalıştığı ‘yepyeni yüksek taraflı otomobil’ ya da ortak halkımızın SUV’u. Patron, Torsten Müller-Ötvös, yeni SUV’u çağırmanın Cullinan’ı olağanüstü yeni ürünümüz için en uygun isim olduğunu söyledi. Cullinan oldukça alçakgönüllülükle aynı ismin en büyük kusursuz elmasından kaynaklanıyor.

Bizim bilgimiz olan Georg Kacher, bir” suv in etmeyi planlad> ve Bentley ‘ in Bentayga kitabından bir yaprak çıkardığını gösterdi.

Rolls Royce Cullinan dergisi resmi

Rolls-Royce Cullinan: Şimdiye kadar ne biliyoruz?

Goodwood firmasının ilk dört tekerlekten çekişli modeli, yeni Phantom 8 ile ortak olacak ve alüminyum mimarisini paylaşacak. Cullinan çok büyük bir araba – 5500mm’den uzun olduğu düşünülüyor.

Cullinan’ın, tekerlek dingilleri ve uzunlukları seçiminde, limuzinlerin seçimini tekrarlayacağına inanılmaktadır. Gerçek rahatlık içinde uzanmak isteyenler, toplam uzunlukları 6 metreye kadar çıkabilmelidir. Bu, bir alüminyum boşluk ile uğraşmanın bir avantajı.

Rolls-Royce Cullinan ön çeyrek

Rolls, SUV’un yüzeyini ve oranlarını daha fazla gösteren, kendi casusluk çekimlerini bile düşürdü. Roll’un imza koçu arka kapıları belli olurken, önceki kepçelerimizden gelen bir başka atış, kıvrılan çıkartmaların altındaki açık grafiklere ihanet eden fren lambalarını da gösteriyor.

Nurburgring’de test edildiğinde, casus fotoğrafçımız, Nordschleife çevresinde oldukça düzenli olduğunu bildirdi. ‘Rolls-Royce Cullinan hem büyük hem de ağır olsa bile, hava süspansiyonunun çok iyi çalıştığını söylemeliyiz’ diyor bize.

“Bu canavara göre kıvrımlarda daha fazla merdane ile daha küçük ve daha hafif arabalar gördük.”

Rolls-Royce’un kendisi tarafından bir ‘HSV’ (yüksek kenarlı araç) etiketli (herkesin bunu bir SUV olarak adlandırmasını engelleyemeyen) Cullinan, paylaşılacak yeni hafif ve ultra sert alüminyum platform etrafında tasarlandı. gelecekteki Rolls modelleri ile. Rolls-Royce, platformunu ana şirketin BMW X serisi modelleriyle paylaşmadığına işaret ediyor.

Rolls ‘Goodwood tesisindeki kapasite artırılıyor, Cullinan’ın 2014 yılında yaklaşık 4000 otomobilden küresel satışlar almasıyla SUV tamamen yayına girdiğinde yılda 7000 adede kadar satış gerçekleştiriliyor.

Yeni Rolls-Royce 4×4’e ne güç kazandıracak?

Lansmanında, markanın kurulmuş olan sekiz adet otomatik şanzıman üzerinden çalışan N74 V12’nin geliştirilmesi. Bir hibrit varyant çizginin daha da aşılmış değil, ancak fırlatmada öne çıkması pek olası değil.

Rolls Royce Cullinan yokuş aşağı

Süspansiyon, daha dolgun bir sürüşe izin vermek için hava yayları ile yapılır – yükseltilmiş bir sürüş yüksekliğinden bahsetmemek için, sahiplerinin hafif bir kaldırım-emekleme noktasında kendilerini şımartmaları gerekir.

Doğal olarak, Rolls ‘yeni Cullinan da dört tekerlekten çekiş sunuyor. Bu marka için bir ilk ve SUV için bir önkoşul olarak görülüyor. İlginçtir, bu Phantom – ve diğer gelecekteki Rolls-Royces – 4wd de sunabileceği anlamına gelir.

Category: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir