‘Ring’de güncellenen Civic Type R güncellendi

By | Aralık 9, 2018

► Yeni Tip R benekli
► Nurburgring’de test
► Olası Tip S

Bizim snappers bir değil, ama Nurburgring de Honda Civic Type R test iki iterasyonları yakaladı – ve tüm işaretler olası bir orta-yaşam facelift işaret ediyor.

İlk otomobil, mevcut bir Tip R’ye çok benziyor, ancak biraz revize edilmiş farlara sahip bir camo’d tamponuna sahip. İnanılmaz bir şekilde, Honda’nın daha önceleri olduğundan daha ön plana çıktığı için otomobilin ön cephesini daha da zorlaştırmayı düşündüğü anlaşılıyor. Muhtemelen sıcak kapak daha da bölünebilir.

Type R uzun süreli incelememizi okuyun


Arabayı döndürün ve arka tampona uygulanan aynı şekillendirme işlemini bulacaksınız. Bir kez daha, Tip R’nin açılar üzerinde daha fazla açıya sahip olduğu görülüyor ve genel efekt, daha dengeli, daha yoğun bir tasarım.

Bazı çıkışlar bunun Ford Focus RS ‘dört tekerlekten çekiş ve daha yüksek güç çıkışı ile eşleşmesi için Honda’nın daha hızlı, yükseltilmiş bir versiyonu olabileceğini öne sürerken, o kadar emin değiliz. Honda, kaputun altındaki işleri hızlandırmak için bir orta ömürlü devir gergisini kullanıyor olabilir, ancak sadece güncelleme stilinde olabilir.


Ve başka?

Aynı kamuflajlı tamponlarla, ancak daha küçük bir arka kanatla başka bir araba da gördük ve bu, daha sıcak ve daha kullanıcı dostu bir Tip S’nin geri dönüşünü işaretleyebilirdi. Ancak, şu anki Tip R, kendisini genel olarak övüyor. Çok yönlü doğa, hala Tip S için bir ihtiyaç ya da daha sıcak bir Tip R için daha büyük bir ihtiyaç var mı? Daha fazla bilgi için bu makaleyi güncelleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir