Renault Megane (2015) şunları söyledi: Fransa’dan yeni Golf

By | Eylül 27, 2018

Yeni 2016 model yılı Megane spied
İspanya’dan tam spyshots
Frankfurt’ta yeni Megane’ye bakın

Yeni 2015 Renault Megane, İspanya’daki prototip klavyede Fransa’daki yeni Golf rakibine ilk bakışımızı sunarak teste çıktı.

Yeni 2016 model yılı Megane’yi gerçek görmeden önce beklenecek uzun bir zaman yok: bu, Eylül ayında Frankfurt motor şovunda dünyaya çıkacak.

Pompalanmış Clio’ya benziyor!

Bu casus fotoğraflarından, gerçekten Clio süpermini hakkında, özellikle de arka uç çevresinde (en son Seat Leon’un ekolarını da not etsek de) var. Ancak yeni Espace geçiti ile Laguna’nın büyük otomobilin yerine yeni Megane’i değiştirdiğinin de farkındayız.

Kamuflaja rağmen, ön panjurda ve arkadaki dikiz aynası etrafındaki en son kamera tabanlı güvenlik ekipmanı arasında göze çarpan Renault elmas rozetini görebiliyorsunuz.

Yeni Renault Megane (2015) bodystyles

Bu araba beş kapılı bir hatchback, ama aynı zamanda Megane bir emlak versiyonu yanı sıra üç kapılı bir coupe-benzeri ambar olacaktır. Bu, oldukça az olan Nissan Pulsar’da görülen en son Renault-Nissan orta araba mimarisine dayanıyor – bu yüzden Fransız mühendisler ve tasarımcılardan karizma enjeksiyonu yapmayı umuyoruz.

Ve sıcak kapak hayranlarının notu, Renaultsport zaten daha hızlı RS sürümlerini geliştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir