Porsche Panamera Mk2 spyshots: 2016’nın yeni Panam kod adı G2

By | Ekim 28, 2018

Yeni 2016 Porsche Panamera’nın fotoğrafları
2. nesil salondaki en son haberler
Melezler, yeni gövde modelleri ve daha fazlası

Stuttgart’taki mühendisler yeni 2016

Kısa ve uzun dingil mesafesi versiyonları

İlk kez, yeni Panamera, üç kapılı olarak sunulacak: beş kapılı coupe, beş kapılı uzun dingil açıklığı kuponu ve 2012’nin

Mühendislik, yeni Panamera’nın özellikleri

Weissach’daki kaynağımıza göre, MSB, önceki Panam platformundan daha esnek ve daha esnek üretim yapmak için çok daha ucuzdur. G2, dizel motorların en sonunda 4wd ile uyumlu olacak, böylece yükseltilmiş 381bhp V6 ve 422bhp V8 yağ brülörlerine uygulanan bir iyileştirme olacak şekilde yeniden tasarlanıyor. GTS dahil tüm Panameras’ın, en geç 2020 yılına kadar iki ekstra vites kazanması gereken yedi vitesli çift debriyajlı DCT şanzımanlarla donatılmış olması durumunda şaşırmayacağız.

Melezler? İçerdekiler, biri benzinle beslenen V6 (434bhp kombine çıkış), diğeri V6 dizeli (366bhp kombine çıkış) sunan iki eklentiden birini bekliyor. Bizim spyshots içinde resmedilen araba, bir çift elektrik kablosu için ve bir kurşunsuz kurşun eklemek için iki tane ‘yakıt kapağı’ tanık olarak, bir melez.

Ve dedikodu değirmeni 420bhp, 3.6bh litrelik ikiz turbo V6, tüm duruşları ile 500bhp ve 600bhp’ye kadar iyi bir 4.0-litre V8 değerine sahiptir.

Porsche Panamera GTS’yi uzun süreli test ettiğimizde ne olduğunu görmek için buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir