Porsche Panamera G2 melez ve vagon ‘yolda’

By | Ekim 30, 2018

Yeni Panameras bir sel geliyor
► Porsche şefi Oliver Blume her şeyi anlatıyor
► Estates, melezler, kuponlar ve daha fazlası

Melezler, çekim freni, uzun dingil mesafesi, coupe – herkes için bir Porsche Panamera (herkes, bir aile ekspresinde harcayacağı £ 100k olan herkes) olacaktır. CEO’su Oliver Blume’ye göre, Alman spor otomobil üreticisi ikinci nesil limuzinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyor.

G2 Panamera, 4S benzinli, 4S dizel ve Turbo formlarında, Birleşik Krallık’ta 88.700 £ ‘dan başlayan fiyatlarla açıklandı. Yeni MSB platformu doğal olarak arkadan çekişli ve uzun dingil mesafeli bir alternatifi destekliyor ve ileride muhtemelen sonbaharın Paris motor şovunda eko modellerini göreceğiz.

Daha temiz, daha yeşil Panameras geliyor

Porsche ‘eklenti melezleri ile çok yakında gelecek: bir giriş seviyesi plug-in hibrid ve bir üst model,’ dedi Blume. ‘Plug-in versiyonları, CO2 yönetmeliklerini ve performans ihtiyaçlarımızı yerine getirmenin en iyi yoludur. Daha fazla [melez] güç koyma imkânımız var.

Dört kapılı Porsche Panamera burada

Giden E-Hibrid, 410bhp için birleştiren V6 benzin ve elektrik motorları ile 22 milden fazla bir elektrik aralığı sağlayacak şekilde fişler. Yeni V6 benzinli hibriti, ‘performans’ modeli olarak göz önünde bulundurarak, G2 eklentisinin çok daha sportif olacağını vurgulamak için bekleyin. Bir V6 dizel ‘giriş’ melez olmak için uçlu.

Georg Kacher’in yeni Panamera’daki ilk yolculuğu için buraya tıklayın.

Bir emlak Panamera da

İlk olarak dört yıl önce bir konsept olarak gösterilen ve önemli bir Porsche tasarım işaretine dönüşen arka ışık çubuğunun önizlemesi olan ‘Sport Turismo’ çekim freni de bir anlaşma. CEO Blume, yeni limuzinin tasarımının, Ferrari GTC4 Lusso’nun ( NF FF) kalıbında başarılı bir şekilde beş kapılı bir vagona dönüştüğüne inanıyor .

Çok keskin bir tasarıma sahip olacak. Sanırım ilk segmenti bu segmentte sunacağız, hatta daha fazla kullanılabilirlik, boşluk, beş koltuk. ” Siteler tipik olarak Avrupa lezzetlerine daha çok sahipken Blume, varyantın Kuzey Amerika ve Çin’de pazarlanacağını ileri sürdü. 2017’nin sonlarında gelmesi bekleniyor.

Üçüncü bir bodystyle olasıdır: 928 çizgisi boyunca dört koltuklu bir GT, coupé ve cabriolet formunda başarıyla kestirilmiştir. Ancak, yöneticiler Volkswagen grubundan dizel kapısından sonra yatırımı azaltılarak bu modeli henüz onaylamadılar.

Aşağıdaki spyshots’larımız bir Panamera kupası için bir test katırı gibi görünüyor.

Bir Panamera coupe için hack testi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir