Porsche Cayenne Coupe: hunkered aşağı elektrikli SUV karşılamak

By | Kasım 11, 2018

Mors Porsche Cayenne Coupe için casusluk yaptı
Bu tamamen elektrikli bir prototiptir.
Hedef: Tesla Model X, Jag’ın e-SUV’leri

Bu, İskandinavya kış testinin ilginç bir noktasını oluşturuyor: Zuffenhausen’de çizilecek bir Porsche Cayenne Coupe için başka bir katır.

Ve hikaye daha ilginç hale gelir. Porsche’nin Mercedes-Benz GLE Coupe , BMW X6 ve diğer çarpık SUV’lerin beğenisine uygun bir coupe-ified, daha düşük crossover olduğunu düşünüyoruz.

Ama kaynaklarımıza göre de elektrikle çalışıyor. Bu mühendislik prototipindeki EV çıkartmaları ile kanıtlanmıştır.

Casus fotoğrafçılığımızdan sessizce geçerek, ya tam bir elektrikli SUV ya da aziz EV modunda çalışan bir melez olduğunu ileri sürdü.

Audi'nin E-tron geçişi ile ikiye katlandı: elektrikli Porsche SUV

Hangi powertrain olursa olsun, Porsche’nin , dünyanın en iyi araba üreticilerinin geliştirdiği çapraz geçişli EV’lere meydan okumaya hazırlıklı olduğunun kanıtı, stigmayı araçlarını süper boyutlandırmaktan çıkarmak için çaresiz.

Porsche Cayenne Coupe: elektrikli bir test yatağı

Bu araba, bu nedenle Tesla Model X , Mercedes ‘ GLC ve crossover bodystyles sarılmış yaklaşan Jaguar EVs dayalı tüm elektrikli EQ yumuşak roader planlanmış olur.

CAR’ın içerideki Porsche içersinde aracın henüz üretim için onaylanmadığını söylüyor, ancak SUV koşu teçhizatında bir Panamera gövdesini saran bir test araba katının bu uzun mesafeli nişangahı, projenin ileriye doğru ilerlediğini gösteriyor.

Bu hack’in gelecek Audi E-tron ile birleştirilmiş bir elektrikli versiyonu olduğunu duyuyoruz. Onu ilk kez kesiyoruz; 2016 yazında, casus fotoğraflarımız, rejeneratif kurulumları rafine ettikleri için Almanya’daki fren testlerinden geçiyor.

Gaz toplama araçları? Bir SUV yeniden volt, daha çok …

Aslında. Bu büyüyen trend için dikkat edin. SUV’lerin, şeytanın yumurtladığı sırada yer almaktan sıkıldığından, otomobil üreticileri, premium 4×4’lerinin hareketini temizlemek için öfkeli bir şekilde çalışıyorlar.

Bu sürpriz değil: Bu iki pazar eğilimi – elektrifikasyon ve SUV yükselişi – çarpışma noktasıdır. Elektrikli 4x4s görünüşte The Next Big Thing.

Porsche Cayenne Coupe: bir elektrik crossover

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir