Ortaya çıkan: 2018 BMW M2 CS, kod adı F87

By | Kasım 22, 2018

Yeni BMW M2 CS ortaya çıktı
Maksimum 2-seri nedeniyle Q2 2018
Sanatçının izlenimleri, özellikleri

Düzenli BMW M2 sizin için yeterince sıcak değil mi? Korkma. CAR dergisinin Temmuz 2017 sayısında 2018’in yeni CS baskısında fasulyeler dökülüyor. BMW , motorspor bölümü ürünlerini artırmaya devam ediyor.

Sürekli değişen 3 serili ailenin ve uzun tarihinin – Scoville ısı ölçeğinde yükselen düzende – CS, CSL ve GTS sürümleri tarafından oluşturulan iyi bilinen yolu takip ederek maksimum 2-seri isteyen meraklılara direk tepki veriyor. .

BMW, F87 kod adı verilen M2 CS’yi nasıl planlıyor?

Bu klasik bir M-bölümlü daha hızlı reçete: daha fazla güç, daha keskin şasi modları ve daha düşük ağırlık. Alüminyum çatı, kompozit paneller, daha ince cam ve ısmarlama spor koltuklar sayesinde, ikinci birimin 25 kg düştüğü söyleniyor.

BMW M2 CS: CAR dergisinin Temmuz 2017 sayısında tam olarak ortaya çıktı

Hikayenin tamamı, CAR’nin (yukarıda) Temmuz 2017 sayısında, daha fazla ayrıntı, ekstra sanatçının izlenimlerini ve en hızlı İki’in ek bilgisini ortaya koyduğumuzda anlatılıyor.

Frenler, jantlar ve süspansiyonlar, CS’nin ekstra performansı ile başa çıkmak için bir motor revizyonu ile desteklenir ve turbo desteği eklenir. 3.0 litrelik düz altı, iki üfleyici tarafından üflenir, 402bhp’ye kadar güç ve 370 lb ft’ye tork verir.

37bhp ve 27lb ft’lik artışlar, tüm temel performans kriterlerindeki gelişmelere işaret ediyor: CAR’nin Münih kaynakları, sadece 4.2 saniyeye kadar 0-62mph tumbles olduğunu gösteriyor. Hata yapma, 2018 M2 CS, M3 ve M4 ikizlerine tehlikeli bir şekilde yaklaşan … … oldukça ciddi bir kit.

Daha önce M2 CS’yi kış testlerinden çıkardık (yukarıda). Egzoz düzenlemesi, mevcut M3 ve M4’ünkine benzeyen tek bir ipucudur. Çift kavramalı şanzıman için soğutucu da taşındı. Normalde, bu durumda değil, ön ızgara ‘böbrekler’ aracılığıyla görülebilir – ama ön spoylerin alt kısımlarında görünür sıhhi tesisat M3 / M4 ‘S55’ motorunu gösterir.

O zaman ne zaman bir BMW M2 CS satın alabilirim?

Kaynaklarımız, otomobilin 2018’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceğini ve Cenevre Otomobil Fuarı’nda bir dünya çıkışına işaret ettiğini ortaya koyuyor.

CS’nin 2018 yılına kadar İngiltere’deki showroomlarda olmasını bekledik ve yaklaşık 52.000 £ ‘a çıkacağı tahmin ediliyor. Bu, düzenli veya bahçe M2’de yaklaşık 8 bin sterlinlik bir prim.

CAR dergisinin yeni sayısında rehberli bir tur için buraya tıklayın

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir