Nicole? Yeni 2019 Renault Clio test edildi

By | Aralık 3, 2018

Yeni 2019 Renault Clio ile tanışın
► Yeni casusluklar Clio Mk5’i ortaya çıkardı
► 2018 kışında nedeniyle, EV rumin edildi

Yeni Renault Clio’nun test edilmesi, 2018’in sonlarında ya da 2019’un başlarında bir noktada dünya rekoruna geri saydıkça yükseliyor. Bu yeni casus fotoğraflarından yola çıkarak, supermini bugünkü Clio’nun tarzını yeni bir Megane çizgisiyle canlandıracak tarzı.

Bu, Clio’nun beşinci jenerasyonudur ve rekabetin geçtiğimiz yıl büyük satış Ford Fiesta’nın gelmesi ve VW Polo’nun iki büyük ismiyle kalite benchmarkı ile bittiği, son derece küçük çaplı küçük hatchback sektörüne girecek. ağır topları.

Clio bu küçük araba kategorisinde bir başka popüler otomobil; İngiltere’deki en çok satan özel perakende alımlarında, oldukça yaşlı olmasına rağmen düzenli olarak yer alıyor.

Yeni 2019 Renault Clio supermini: casus fotoğrafları, özellikleri ve fiyatları

Bugünkü Clio, 2012’de geri adım attı, unutma …

Kasım / Aralık 2018’de yeni Clio’yu görmeyi bekliyoruz; Paris, bir motor gösterisinin gürültüsünden ve gürültüsünden uzakta, kendi dünyasına sahip olmaya hevesli. Bu, ev gösterisinin Fransa başkentinde sadece birkaç hafta önce gerçekleşeceğinden dolayı ilginç bir çıkış noktası.

Yeni 2019 Renault Clio’da ne bekleyebiliriz?

Word, Renault / Nissan küçük otomobil önden çekişli bir platformun güncellenmiş bir iterasyonu Paris’in yeni bébé’sini destekleyecek ve birçok yeni teknolojik gelişmeyi mümkün kılacak :

  • Ve bu prototip altındaki stil gizleniyor mu? Renault Symbioz konsept otomobilinin birkaç görsel ipucu verdiğini duyuyoruz. Özellikle, gösteri arabasının ön ızgarasının yeni 2019 Clio’nun yüzünü etkilediği söyleniyor.

    Zaman içinde, Renaultsport tarafından geliştirilen bir Clio RS de tartışılıyor. Hot hatch versiyonunun detayları hakkında henüz bir şey yok, ancak büyük olasılıkla daha düşük bir benzinli turbo motoruyla takılacak.

    Yeni Clio, Renault’nun İngiltere’deki servetlerini artırmaya yardım etmeli; 2017 yılında, satışlar yaklaşık% 20 oranında düşerek, 2016’da 85.000’den aşağıya 69.000’e düştü. Göz alıcı, teknoloji festivali yeni bir süpermini, önceki Clios ve Süper Cinq’lerin geçmiş başarılarını yeniden canlandırmak için sadece bir bilet olabilir – ve Başka bir yerde klonlardan biraz daha fazla bir doz daha Gallic yetenek.

    Tüm Renault yorumlarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir