Mini Minor (2019): bebek Mini üzerinden dört temel soru

By | Eylül 15, 2018

► Bebek Mini Minör nedeniyle 2018/19
► Toyota ile işbirliği içinde
► Karşılaştığı dört temel zorluk

Geçtiğimiz ay, BMW’nin Mini Mini adlı dublajlı bir araba ile küçük araba köklerine Mini’yi geri almayı planladığını açıkladık. Orijinal kepçe için buraya tıklayın .

Bebek arabası, Rocketman konsept otomobilinin kaldığı yerden devam edecek ve 2018/19’da BMW’nin bebek Mini’sinde işbirliği yaptığı Toyota’nın yardımıyla lansmanı yapılacak.

Mini’nin büyümeye devam ettiği günlerde geçen pek çok meraklı için duyurulan haberler. Ancak haberler birçok takip sorusu oluşturuyor. Burada Mini’nin küçük totunun ortaya koyduğu büyük konulara bakıyoruz.

BMW neden Minör’ü kısaltılmış bir Mini platformdan elde etmiyor?

Bu bileşen seti, bir 4500mm MiniVan’ı barındırmak için uygun olabileceğinden, çok karmaşık, çok ağır ve 3750 mm’den kısa bir şey için yeterince verimli olmayan bir alan. Tam olarak bu nedenle, önerilen BMW City arabası (proje Joy) terk edilmek zorunda kaldı.

Mini Minor neden i3 gibi bir projenin parçası değil?

Finansal kontrol asla izin vermez, duyuyoruz. BMW’nin kendi geçici tüm elektrikli i1 mikro arabasının bile, ön geliştirme aşamasına gelmeden önce bakla tezgahları tarafından vuruldu.

Minor, yeni nesil Toyota iQ ile niçin twinned değil?

Çünkü kesik Toyota 2 + 1 şehir otomobili için bir takip olmayacak. 1959 otomobilinden bile daha kısa olan bir Mini, çekiciliğine sahipken, oldukça yavaş satılan iQ, tozu uzun süre önce ısıtır.

Neden çok konuşulan MiniVan artık kaçıyor?

Çünkü geleceği artık belirsiz. 2 serisi Active Tourer’a dayanan Mini, gerçekten de Peter Schwarzenbauer’un yeni rejimi devreye girene kadar üretime sevk edilen iyi görünümlü bir insan hareket ettirdi. MiniVan, daha sonra sözde ‘joker’ statüsüne düştü – Starlet / Minor anlaşmasının düşmesi durumunda sadece beşinci süper kahraman olacağının başka bir yolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir