Mini Cooper S Cabrio (2015) casus fotoğrafları

By | Ağustos 19, 2018

Mini, 2015’in sonlarında lansmanından önce yeni Mini Convertible’ı test etmekle meşguldür ve bu casus fotoğrafları, Almanya’daki Nurburgring’deki bir titizlik testi sırasında Cooper S hotshot’ını yakaladı.

En son kepçe resimleri Mini Convertible Mk3’ün seleflerinin yumuşak kumaşını koruyacağını doğruladı. Katlanan sert üst kısımlar yok – Mini, sadece sert bir çatıyı kapatmak için ambalaj alanına sahip değil.

Buradaki test sürücüleri, Nordschleife’de oldukça mantıklı bir şekilde – çatıyı açık tutuyordu; bu nedenle, katlanabilir tavanın en son 2015 Mini Convertible’da ne kadar iyi yürütüldüğünü henüz göremiyoruz. Önceki iterasyonlar, katlanırken tuval tavanını çıkmaya bıraktı, bu yüzden ılımlı bir çözümün tasarlandığını umarız.

Mini Cooper S Dönüştürülebilir: spec lowdown

Daha hızlı değiştirilebilir mini, Mini hatchback ile aynı 2.0 litrelik benzinli motoru kullanacak. Alçak seviyeli Minis’in diğer yerlerinde kullanılan üç kaptan çok dört silindirli bir motor ve güçlü bir 192bhp var.

Mini Cooper S hatchback’de, bu motor 6.8 sn’de 0-62mph’de alıntılanıyor ve Cabrio’nun yakın bir konumda olmasını bekliyoruz.

Mini ürün serisinin en iyi satıcısı olması beklenen yeni beş kapılı Mini hatchback’in tüm hikayesi için tıklayın .

2015 Mini Cabrio hakkında başka ne biliyoruz

Cabrio üzerindeki kumaş çatısı, casus fotoğraflarımızda görünen, arkadaki cam bir pencereye yapışıyor. Üç kapılı bodyshell ile de yapışır; şükür hayır beş kapılı soft-top planlanmaktadır.

Cooper S şekillendirme özellikleri şu şekilde taşınır: bir çift orta çıkış egzozu arkadaki valansı ortaya çıkarırken, ön uç bir kaput kepçesi ve ekstra soğutma pervanelerine sahip alt spoyler ile ayırt edilir.

18 inçlik, daha kalın lastikler ve daha düşük bir sürüş yüksekliğine kadar olan Chunkier alaşım jantlar, 2015 Mini Convertible Cooper S için makyajı tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir