Milli Piyango yılbaşı bilet sorgulama ekranı online 2021| Yılbaşı ikramiyesi nereden alınır? Milli Piyango ikramiye ödeme noktaları

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin sonuçları belli oldu. Her sene yoğun ilgi gören özel çekilişin sonuçları 31 Aralık gecesi canlı yayında açıklandı. Açıklamanın ardından ise Milli Piyango yılbaşı bilet sorgulama ekranı erişime açıldı. Yoğunluktan dolayı biletini sorgulayamayanlar ve emin olmak isteyenler bugün de sorgulama işlemini gerçekleştiriyor.

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 100 milyon lira değerindeki büyük ikramiye 9- 8- 8- 4- 7- 5- 7 rakamlarının bulunduğu çeyrek bilete çıktı. Büyük ikramiye bu yıl Manisa Akhisar’daki bir vatandaşa çıktı. Geçtiğimiz yıl 4 kişiye çıkan ikramiye bu yıl tek çeyrek bilete çıktı.  Yılbaşı ikramiyesinde bu yılki amorti numaraları 0 ve 5 oldu.

Milli Piyango yılbaşı bilet sorgulama ekranı online 2021

Bilet sahipleri amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletine ikramiye çıkıp çıkmadığını belirtilen sorgulama sayfasından kolaylıkla online olarak öğrenebiliyor. Sahip olduğunuz çeyrek, yarım ya da tam biletinizin numarasını bilet numarası ekranına girdikten sonra sorgula butonuna tıklayarak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı ikramiyesi nereden alınır?

Milli Piyango sorgulama sonrasında biletinize ikramiye çıkmışsa, 5 bin TL’ye kadar olan ödemeler için bayileri tercih edebilirsiniz. Amorti ödemeleri de bayilerden yapılmaktadır. 5 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar olan ödemeler için ise 81 ilde bulunan Halkbank şubelerini kullanabilirsiniz. 100 bin TL üzeri ve büyük ikramiye için ise yalnızca İstanbul Levent’te bulunan Halkbank şubesinin kullanılması gerekmektedir. 100 bin TL’ye kadar olan ödemeler başvuru ile birlikte aynı gün içinde ödeniyor. 100 bin TL üzeri ve büyük ikramiye ise 5 iş günü içerisinde hazırlanarak talihlilere ödemesi yapılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir