Mercedes-Benz X sınıfı pick-up daha fazla detay sızar

By | Kasım 14, 2018

Mercedes-Benz X sınıfı pick-up
Kış testi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi
Henüz en kaba Merc

İskandinavya’da nelerin test edildiğine bakın: Soğuk hava dayanıklılığı denemelerine tabi tutulan yeni 2018 Mercedes-Benz X sınıfı pikap kamyonu, sıcaklıkların düştüğü zaman ilk kez başlayacağından emin olmak için.

Casuslarımız yeni X’i endüstrinin Kuzey İsveç’teki Arjeplog’daki buzlu test merkezine yakın bir yere koydu ve görkeminin yavaşça soyulduğunu görüyoruz.

Şimdi belirgin olan, Merc tarzı DRL ön-ışık grafiğine dikkat edin ve X-sınıfını Nissan Navara parenkasından ayırmak için aile yüzü kullanılacaktır.

Bekleyin! Mercedes X sınıfı pick-up’u daha görmedik mi?

İyi hatırladı. Merc’in ticari araçlar kanadına sonbahar 2016’da

Şimdi onları üretim gerçekliğine dönüştürmekle meşgul, bu yüzden İsveç’teki kış testi çabaları.

2017 yılının üçüncü çeyreğinde, İngiltere satışlarının 2018 yılında başlamasıyla bitmiş ürünleri görmeyi bekliyoruz.

Yeni Merc X sınıfından ne bekleyebiliriz?

Daimler’in ortağı Nissan’dan Navara’nın sağlam temellerine dayanıyor, ancak daha aşina Merc motorları ile eşleştirilecek.

Mercedes X sınıfı pick-up: 2017'de daha sonra bunu görmek için

İlginç bir şekilde, CAR dergisinin son casus fotoğraflarının her iki tarafında da yakıt doldurma kapakları ortaya çıkıyor. Bu da LPG veya CNG üzerinde çalışan bir otogaz türevine işaret ediyor. Ya da bir şarj noktası ve yakıt deposu ile bir plug-in hibrid versiyonuna işaret edebilir.

Motorlar, özellikleri

Çoğu Mercedes X sınıfı kamyonun, bilinen dört silindirli motorlar ya da Daimler’in 3.0 litrelik V6 turbo dizel motorlardan güç alması bekleniyor. Bu da 260bhp ve 460lb tork üretiyor.

Dünya, mekana ve pratikliğe geçerken, X sınıfı daha üstün bir pick-up haline getirmenin aspirasyonudur. Volkswagen’in Amarok’u nasıl konumlandırdığına dair çizgileri düşünün, ancak ekstra zarafetle (ve fiyat etiketindeki rakamlar).


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir